Katalogi i broszury online

Chcą Państwo przejrzeć nasz katalog w sposób przyjazny dla środowiska lub po prostu szybko coś sprawdzić? Prezentujemy nasze cyfrowe katalogi i broszury online dostępne 24/7. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa katalog główny KAISER+KRAFT, czy też nasza własna produkcja, tutaj uzyskają Państwo wszystkie informacje – wystarczy jedno kliknięcie. Życzymy owocnych poszukiwań i przyjemnej lektury.

KAISER+KRAFT Best of Biuro / Fabryka

Najlepsze produkty do Sprzęt biurowy i operacyjny
Katalogi i broszury w wersji online ler

Oferujemy tylko najlepsze produkty. Dotyczy to również nowości w naszym asortymencie!
Spocząć na laurach i cieszyć się spokojem? To nie w naszym stylu! Wolimy działać i być na bieżąco. W końcu w branży wyposażenia firm zawsze coś się dzieje – a my chętnie pracujemy nad tym, aby dobre uczynić jeszcze lepszym.
Efekty naszych działań można zobaczyć na kolejnych stronach: nasz asortyment został poszerzony o kolejne produkty. Warto się im przyjrzeć, pamiętając o tym, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom.

* Ceny mogą się zmieniać w ciągu roku.

Biura halowe

Optymalne rozwiązania przestrzenne

KAISER+KRAFT może zaplanować dla Państwa optymalne rozwiązanie przestrzenne i dostarczyć, a następnie zmontować uzgodnioną wersję biura halowego w stosunkowo krótkim czasie – począwszy od małego biura warsztatowego aż po kompleksowe biura 2-piętrowe.

Okładka broszury na temat biur halowych

Projekt: by niemożliwe stało się możliwe.

Planowanie przestrzenne i realizacja koncepcji przestrzennej. Możliwości serwisu projektowego firmy KAISER+KRAFT.
Katalogi i broszury w wersji online ler

Zapewniamy Państwu wszystko, co niezbędne: wieloletnie doświadczenie, osobiste doradztwo oraz gotowość do rozwiązywania problemów, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Krótko mówiąc, nasi eksperci ds. projektów to prawdziwi mistrzowie, którzy sprostają najtrudniej szym wymaganiom.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zapytania.

Moduł elektryczny NEO EUROKRAFTpro

Nowy, łatwy sposób na transport ładunków

Moduł elektryczny NEO to napęd elektryczny, który łączy w sobie ergonomię, bezpieczeństwo pracy oraz elastyczność. Znajduje on zastosowanie wszędzie tam, gdzie używane są ręczne urządzenia transportowe. Moduł elektryczny NEO umożliwia przenoszenie ładunków o wadze do 500 kg przy znacznie mniejszym wysiłku. Dzięki temu odciąża on personel i przyczynia się do podwyższenia ogólnego poziomu bezpieczeństwa pracy.

Katalogi i broszury w wersji online ler

Elektryczny stojak na materiały

Podnoszenie i opuszczanie za naciśnięciem przycisku
Katalogi i broszury w wersji online ler

Proszę to sobie wyobrazić: mają Państwo osobistego asystenta, który jest z Państwem na dobre i na złe, przejmując ciężary i będąc do dyspozycji po naciśnięciu przycisku. A po 10 latach służy pomocą tak samo niezawodnie jak pierwszego dnia.

Marki własne

Produkty na każde wyzwanie: EUROKRAFT

Nic nie powinno Cię powstrzymywać.
Dlatego właśnie potrzebujesz produktów na każde wyzwanie. Od ponad 75 lat robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyposażyć firmy. Know-how, wyczucie jakości oraz pasja do wyposażenia biur i przedsiębiorstw - wszystko to składa się na naszą własną markę EUROKRAFT. Rezultatem są produkty, które wytrzymują próbę czasu.

Strona tytułowa broszury etykiety własne

Własna produkcja

Equipped for manufacturing
Strona tytułowa broszury produkcja własna

Czy to na zamówienie, czy też w produkcji masowej, w naszych zakładach produkcyjnych KAISER+KRAFT powstają produkty idealnie dopasowane do Państwa potrzeb - pod względem koloru, kształtu i absolutnie najwyższej jakości Made in Germany.

E-Procurement - sposób na proste zakupy

Zakupy elektroniczne z KAISER+KRAFT

W niektórych obszarach potencjalne oszczędności nie są całkiem oczywiste. Przykładem jest zaopatrywanie się w materiały nieprodukcyjne (produkty kategorii C). Chaotyczne zamawianie drobnych artykułów generuje wysokie koszty procesów zakupowych. Tym istotniejsze jest więc uzyskanie kontroli nad tym obszarem i wprowadzenie do niego przejrzystości.

Cover eProcurement

KAISER+KRAFT: partner na przyszłość

Equipped for tomorrow
Cover

Jesteśmy KAISER+KRAFT. Charakteryzuje nas pasja i kompetencje. Każdego dnia troszczymy się o to, aby dostarczać Państwu jak najlepsze wyposażenie dla firm. Nigdy nie zapominamy przy tym o odpowiedzialności względem środowiska naturalnego i społeczeństwa. Bo zrównoważony rozwój i biznes powinny iść ze sobą w parze. Dlatego zobowiązujemy się do obniżania naszego wpływu na środowisko i klimat oraz do działania w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ciągnik elektryczny EUROKRAFTpro

TAKKTOR T1000 i T2000: bezpieczeństwo pracy i ergonomia na najwyższym poziomie

Czy chcą Państwo, aby transport w firmie był bezpieczniejszy i bardziej wydajny? Ciągnik TAKKTOR pomaga bezpiecznie transportować ciężkie ładunki z punktu A do punktu B. Nie tylko znacznie odciąża operatora, lecz również gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa na co dzień. Ciągnik ten jest dostępny w dwóch wersjach: T1000 i T2000.

Takktor