Produkty na zamówienie

Wersje specjalne

Produkty zgodnie z Państwa życzeniami

Spełniamy każde życzenie - od konstrukcji specjalnych po lakiery specjalne w prawie każdym kolorze z palety RAL, po specjalne wymiary, wyposażenie specjalne, modele specjalne ... i wiele innych. Specjalna powłoka lakiernicza jest oferowana w sklepie internetowym wraz z odpowiednimi produktami i może być umieszczona bezpośrednio w koszyku.*

Jeśli potrzebują Państwo dopasowanego produktu, prosimy dzwonić: +48 22 623 03 42 lub +48 22 623 03 42. Można się z nami skontaktować również poprzez e-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl.

Wersje specjalne

Od specjalnego zamówienia do dopasowanego produktu

Za wysokie, za krótkie, za długie, zbyt niebieskie, za duże itp. Wymiary, kolory lub wykonanie produktów nie zawsze odpowiadają naszym potrzebom. W takich sytuacjach od razu zapraszamy Państwa do nas! Spełnianie specjalnych wymagań to w naszej firmie standard. Konstrukcje specjalne, modele specjalne, kolory specjalne, wymiary specjalne i wyposażenie specjalne... Państwo potrzebują, my realizujemy! Tworzenie dla Państwa firmy rozwiązań „szytych na miarę“ to element naszego serwisu: z pomocą naszego zespołu projektowego dla każdego specjalnego zamówienia znajdujemy równie specjalne rozwiązanie. W zależności od wymagań, czasami może to trwać dłużej, a czasami bardzo krótko. Dlatego też jeśli zależy Państwu na określonym terminie wykonania, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami - udzielimy Państwu informacji.

Wersje specjalne wt$

Przykłady kolorów używanych do lakierowania specjalnego

Wersje specjalne 036

Przykłady realizacji

Specjalne projekty, które nas inspirują

Czarne przejścia, śluzy higieniczne i wymuszony ruch pracowników?

Surowe przepisy dotyczące higieny obowiązują u producenta żywności Zott. Aby spełnić wymogi, dokładnie przemyśleliśmy koncepcję pomieszczeń.

Wersje specjalne wt$

Obsługa zamówień

Mamy 75.000 produktów w ofercie, jednak może się zdarzyć, że nie można od razu znaleźć w naszym katalogu lub sklepie internetowym poszukiwanej pozycji. Tutaj chętnie Państwu pomożemy... i mamy gwarancję, że znajdą Państwo to, czego potrzebują.


Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie nawet w przypadku produktów, których nie mamy w magazynie, mimo pozornie niewyczerpanego asortymentu. Dostarczymy Państwu potrzebny produkt z każdego miejsca w Europie. Oczywiście, jeśli nie wiedzą Państwo, jak złożyć zamówienie lub potrzebują pomocy w skomplikowanych lub trudnych sprawach, zawsze można skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasi eksperci zawsze zapewnią, że otrzymają Państwo dokładnie to, czego Państwo potrzebują.


Czy jest coś, co możemy dla Państwa dzisiaj zrobić?

Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 22 623 03 42

E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Wersje specjalne 487

*Prosimy pamiętać, że wersje specjalne są wyłączone z prawa zwrotu