Rzetelność gwarantowana

Gwarancje i prawo zwrotu

Nawet 15 lat gwarancji? U nas, owszem!

Brak gwarancji? U nas to niemożliwe. Zawsze mogą Państwo polegać na minimum 3-letniej gwarancji od KAISER+KRAFT. Oferujemy nawet do 15 lat gwarancji. Mogą Państwo na nas liczyć! A jeśli produkt nie odpowiada oczekiwaniom, mogą go Państwo zwrócić w ciągu 30 dni.

Gwarancje

  • Oferujemy 10 lat gwarancji na wszystkie produkty EUROKRAFTpro
  • W przypadku produktów QUIPO korzystają Państwo z 5-letniej gwarancji.
  • Na wszystkie pozostałe artykuły od KAISER+KRAFT otrzymają Państwo minimum 3 lata gwarancji.
  • Na niektóre artykuły w naszym sklepie oferujemy nawet aż 15 lat gwarancji!
Gwarancje i prawo zwrotu 623

30-dniowe prawo zwrotu

Gwarancje i prawo zwrotu 545

Mimo naszych standardów jakości, otrzymany produkt może nie odpowiadać Państwa potrzebom. To nie problem: mogą go Państwo zwrócić w ciągu 30 dni - prosimy tylko, aby był w oryginalnym opakowaniu i bez oznak użytkowania.

W takiej sytuacji zwracamy Państwu w całości koszt jego zakupu.

Usługi posprzedażowe

Niezawodne planowanie jest uwzględnione w cenie. Dajemy pewność, że mogą Państwo kupić u nas więcej zamówionych artykułów, uzupełnić lub dodać do swojego zamówienia w nieskomplikowany sposób. Produkty naszych kluczowych marek Eurokraft Active Green, Quipo i office akktiv będą dostępne przez kolejne 5 lat od zakupu.

Jeśli niektórzy producenci znikną z asortymentu, oczywiście poinformujemy Państwa o tym, abyście mieli Państwo wystarczająco dużo czasu na przemyślenie swojego rozwiązania lub zakup większej ilości towaru. A jeśli nie będą Państwo w stanie znaleźć odpowiedniego artykułu... możemy dla Państwa uzyskać niemal każdy produkt. Prosimy pytać - lub skorzystać z usługi e-procurement.

Skontaktuj się z nami:

Gwarancje i prawo zwrotu wt$