Wyposażenie warsztatowe

Mistrzowskie rozwiązania dla Twojego warsztatu

Mobilne wózki montażowe z solidnymi narzędziami pod maską, modułowe taczki transportowe z odpornymi na przebicie kołami i zawsze odpowiednie narzędzia.

Nasze produkty warsztatowe są nie do zatrzymania; w końcu to ekstraklasa.

Aby się o tym przekonać, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. Prowadzimy relację z toru wyścigowego i przy tej okazji prezentujemy również naszą nową modułową taczkę transportową – o naprawdę mocnym podwoziu.

Film: Silny zespół do każdego warsztatu

Gotowi, do startu...

Poznaj naszą nową, modułową taczkę transportową!

Dostępną również w indywidualnym designie
Produkty do warsztatu ler

Tę modułową taczkę transportową produkujemy dla Państwa w ramach produkcji własnej. Niezależnie od tego, czy trzeba przewieźć worki, skrzynki, pralki czy lodówki – ta taczka może unieść do 200 kg. A przy tym może mieć dobrany przez Państwa indywidualny design.

  • Taczki transportowe w systemie modułowym
  • Łatwy montaż
  • Możliwość indywidualnej przebudowy i rozbudowy
  • 10-letnia gwarancja

Gotowi na pit stop

Nasz zespół serwisowy jest już w blokach startowych.

W Formule 1 podczas pit stopu każdy mechanik ma do wykonania określone zadanie. Jeden zajmuje się silnikiem, drugi kołami. Technicy serwisowi kaiserkraft również znają każdą śrubkę w swoich produktach – niezależnie od tego, czy jest to regał do dużych obciążeń, czy też wózek montażowy. Zakupy u nas oznaczają zatem, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko podczas realizacji zamówienia i dostawy – w razie potrzeby mogą Państwo na nas liczyć również w późniejszym czasie.

  • Obsługa posprzedażowa
  • Części zamienne i naprawy
Produkty do warsztatu wt$

Mają Państwo dodatkowe pytania lub sugestie?

Chętnie służymy pomocą.