+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Dobre wyposażenie pomieszczeń socjalnych jest ważne dla odpoczynku
Wyposażenie pomieszczeń socjalnych oznacza docenienie własnych pracowników, ale też jest sprawdzonym narzędziem pozwalającym na wykorzystanie pomieszczeń do przeprowadzania spotkań, które dzięki nieskrępowanej atmosferze przyspieszają procesy robocze, wspierają tworzenie nowych idei i ułatwiają komunikację. Oczywiście pomieszczenia socjalne służą w pierwszej kolejności do spędzania w nich przerw. Podczas przerw pracownicy potrzebują możliwości odpoczynku i zjedzenia posiłku. Funkcjonalne wyposażenie pomieszczenia socjalnego obejmuje z tego względu również kuchnię, aby móc sprostać tym wymaganiom. Pomieszczenia socjalne powinny być również wyposażone w odpowiednie miejsca do siedzenia. W ich sąsiedztwie powinny się również znajdować urządzenia do rejestracji czasu pracy. Podczas wyposażania pomieszczeń socjalnych należy położyć szczególny nacisk na atrakcyjne i dobrze dobrane wyposażenie. Odpowiednie wyposażenie pomieszczenia socjalnego w znacznym stopniu przyczynia się do efektywnego odpoczynku w czasie przerw i zapewnia miłą atmosferę. W zależności od tego, kto wchodzi do tych pomieszczeń i patrzy na wyposażenie, pomieszczenia socjalne dla pracowników można wyposażyć w proste meble do siedzenia lub w telewizor i komplet wypoczynkowy. Często wyposażenie pomieszczeń socjalnych jest również związane z zaprojektowaniem obszaru na zewnątrz budynku.
Wyposażenie pomieszczeń socjalnych – sprawdzone wzornictwo
Pomieszczenia socjalne też można w odpowiedni sposób wyposażyć. W firmach odpowiednie wyposażenie pomieszczeń socjalnych odgrywa bardzo ważną rolę. Wyposażenie pomieszczeń socjalnych obejmuje wiele obszarów, poczynając od wykładziny podłogowej, a kończąc na rejestracji czasu. Optymalne wyposażenie służy zapewnieniu bezpieczeństwa oraz dobremu samopoczuciu wszystkich pracowników firmy. Należy przy tym zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich przepisów i norm, aby być przygotowanych na wszystkie ewentualności dnia codziennego. Ważnym elementem wyposażenia pomieszczeń socjalnych są garderoby i szatnie w firmie. Funkcjonalne i dopasowane wyposażenie tych pomieszczeń obejmuje szafki i szafy ze schowkami do bezpiecznego przechowywania przedmiotów wartościowych i garderoby. Oferta obejmuje przeróżne wersje szafek, schowków, szaf stalowych i mebli do garderoby. Obszary te należy jednocześnie wyposażyć w odpowiednie wykładziny podłogowe i podłogowe maty ochronne. Udzielenie pierwszej pomocy w przypadku obrażeń umożliwia dobrze widoczna i łatwo dostępna apteczka z odpowiednim wyposażeniem pierwszej pomocy. Oczywiście musi ona spełniać wymagania obowiązujących norm DIN, aby zapewnić optymalną, pierwszą pomoc. Przy wyborze wyposażenia do pomieszczeń socjalnych zachęcamy do zaufania naszym produktom o wysokiej jakości, dostępnym w sklepie internetowym.

Urządzenia socjalne

Jeżeli dbają Państwo o dobre samopoczucie swoich współpracowników oraz o dobry image firmy, styl i jakość, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia pomieszczeń socjalnych. Znajdą tu Państwo szereg produktów do garderoby, pomieszczeń socjalnych i biurowych!
Nasze kategorie produktów
Donice, wazony
Donice i wazony: małe, duże, niskie, wysokie, z tworzywa lub ceramiczne … ...
Garderoby
Liczy się dbałość o szczegóły! W tej dbałości nie należy pomijać garderoby, ...
Ławki do szatni
Dopiero kiedy ich nie ma, zauważamy jak ważne są dla naszego poczucia komfortu: ...
Maty do pomieszczeń mokrych
Nasze maty podłogowe do pomieszczeń wilgotnych pomogą zapobiec rozwojowi ...
Maty wychwytujące brud
Za nasze maty wychwytujące brud! Pochłaniają brud i wilgoć, atrakcyjnie się ...
Pierwsza pomoc
Idealnie przygotowani na wypadek – dzięki naszym produktom z zakresu udzielania ...
Szafy na garderobę, schowki
Powierzamy im wszystko: nasz torby, odzież a nawet przedmioty wartościowe – mowa ...
Sztuczne rośliny
Jeśli wybiorą Państwo jedną z oferowanych przez nas sztucznych roślin, z ...
Wyposażenie łazienek
W tym miejscu znajdą Państwo wszystko do toalety oraz obszarów higienicznych na ...
Zegary, rejestracja czasu pracy
Żadne pomieszczenie konferencje, żadne pomieszczenie socjalne ani poczekalnia ...
Porównanie produktów