+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Szukają Państwo nowych mebli do biura swojej firmy?

 

KAISER+KRAFT pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedniego wyposażenia. 

 

Jako jedna z wiodących firm wysyłkowych w branży B2B oferująca wyposażenie dla biur zapewniamy naszym klientom nie tylko bardzo szeroki asortyment oraz szeroką wiedzę na temat produktów, ale także bogaty pakiet usług serwisowych:

 

Bezpłatna wysyłka

Prawo do zwrotu w ciągu 30 dni

Szybka dostawa

Minimum 3 lata gwarancji

Kompletne biura

Jeżeli szukają Państwo całkowicie nowego wyposażenia dla biura, w KAISER+KRAFT są Państwo pod właściwym adresem. Znajdą tu Państwo nie tylko wszelkiego rodzaju meble biurowe, ale także dostosowane do siebie pod względem wizualnym serie mebli biurowych . Na życzenie przy wyborze produktów pomocą służy zespół usług projektowych CAD. Projektant CAD udzieli odpowiedniej porady, w zależności od Państwa potrzeb i z chęcią zajmie się realizacją Państwa projektu kompletnego biura. 

 

Również montaż mebli może zostać wykonany za Państwa. Za jedynie 10% ceny zakupu dostarczymy meble, rozstawimy je i zabierzemy opakowanie. Zamówień serwisu montażowego można dokonywać bezpośrednio przy produkcie, naciskając w tym celu odpowiednie pole w oknie potwierdzenia.

 

Przedstawione tutaj kompletne biura to wygodna możliwość zakupienia kompleksowego wyposażenia biura tylko jednym kliknięciem myszy. Komplet obejmuje nie tylko biurko i kontener na kółkach, lecz również regał na akta i krzesło biurowe – wszystko od jednego dostawcy i idealnie do siebie dostosowane.

 

Krzesła biurowe

Kto spędza około ośmiu godzin dziennie przy biurku, powinien przy jego wyborze zwrócić szczególną uwagę na jego funkcjonalność.

 

Krzesła obrotowe z siedziskiem nieckowym bardzo dobrze nadają się dla osób spędzających dużo czasu przy biurku. Chronią najbardziej podatną na przeciążenie część pleców, stanowiąc ważny czynnik sprzyjający osiągnięciu dobrego samopoczucia w miejscu pracy. Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi punktowo-synchronicznemu, czynności takie jak wychylanie się do przodu lub na bok wykonuje się znacznie wygodniej. Poruszany w trzech płaszczyznach przegub, jaki zastosowano w obrotowych krzesłach operatora zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas siedzenia.

 

W KAISER+KRAFT znajdą Państwo szeroki wybór ergonomicznych krzeseł biurowych o zróżnicowanym wyglądzie i z różnych materiałów. W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu kilka naszych ulubionych modeli. Nasz pełny asortyment znajdą Państwo tutaj:

 

Obejrzyj cały asortyment

 

Biurka

Biurka odgrywają szczególną rolę przy tworzeniu stanowiska pracy w biurze. Z jednej strony muszą sprostać wymaganiom poszczególnych pracowników, a z drugiej muszą idealnie skomponować się w pomieszczeniem.

 

Szczególne zalety ergonomiczne oferują biurka z regulacją wysokości , ponieważ można je indywidualnie dostosować dla każdego pracownika. Jeżeli jest dostępna wystarczająca ilość miejsca, polecamy biurka narożne , zapewniające pracownikowi odpowiednią przestrzeń do pracy i miejsce na przybory. Z reguły można pod nimi umieścić nawet dwa kontenery na kółkach.

 

Połącz pojedyncze stoły przy pomocy elementów łączących ze stolikami dostawnymi i stwórz własną przestrzeń do pracy siedzącej. Wszystko, co jest w tym celu potrzebne, można znaleźć w sklepie internetowym KAISER+KRAFT. W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu wybór naszych aktualnych modeli. Nasz pełny asortyment znajdą Państwo tutaj: 

 

Obejrzyj cały asortyment

 

 

Kontenery na kółkach

Kontenery na kółkach to praktyczna pomoc oferująca dodatkową przestrzeń na stanowisku pracy. Funkcjonalne szafki szufladowe mogą stać dyskretnie pod biurkiem lub służyć jako dodatkowy blat, stojąc obok biurka. Ci z Państwa, którzy nie mają ochoty na przesuwanie szafki dolnej, mogą sięgnąć bezpośrednio po kontener stojący .

 

W KAISER+KRAFT znajdą Państwo kontenery biurkowe z szufladami na kartotekę wiszącą, szufladą na przybory lub pojedyncze, wsuwane szuflady na segregatory, książki i pozostałe materiały. Wygląd kontenerów na kółkach można optymalnie dopasować do biurek i regałów biurowych z naszego asortymentu. W taki sposób z pojedynczych mebli biurowych można stworzyć jednolite, kompletne biuro.

 

W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu kilka naszych aktualnych modeli. Nasz pełny asortyment znajdą Państwo tutaj:

 

Obejrzyj cały asortyment

 

Regały biurowe

W żadnym dobrze zorganizowanym biurze nie może zabraknąć regałów biurowych. Oferują miejsce na segregatory, dokumenty lub książki. Można ich również używać do urządzeń biurowych, takich jak drukarka, skaner lub faks. Dla tych urządzeń posiadamy w ofercie regały ze specjalnymi otworami na kable.

 

W KAISER+KRAFT znajdą Państwo szeroki wybór regałów biurowych w różnych wysokościach, szerokościach i kolorach. Niski regał dostawny może służyć na przykład jako dodatkowa półka pod parapetem. Przy małej ilości miejsca dobrym rozwiązaniem mogą być również regały narożne, dzięki którym dostępna przestrzeń zostanie doskonale wykorzystana. W dużych biurach wymagających dużej ilości miejsca można z kolei ustawić wielkopowierzchniowe meblościanki

 

Poniżej prezentujemy Państwu małe zestawienie naszych regałów biurowych. Nasz pełny asortyment znajdą Państwo tutaj:

 

Obejrzyj cały asortyment

 

Szafy na akta

Szafy na akta zapewniają bezpieczeństwo, porządek i miejsce. Trzy kryteria, które odgrywają w biurze dużą rolę. Jeżeli szafy na akta są zamykane , można zamknąć w nich ważne dokumenty, które nie powinny być widoczne dla wszystkich. Jeżeli jest potrzebny szybki dostęp do regularnie wykorzystywanych segregatorów, oferujemy szafy regałowe z otwartymi półkami. 

 

Jeżeli mają Państwo możliwość postawienia całej jednostki szafy na akta przy ścianie, zapewni to Państwu porządek oraz bogate możliwości przechowywania. Znajdzie się tu również miejsce na zintegrowaną garderobę lub na regularnie wykorzystywane przybory, takie jak szczotka, odkurzacz lub konewka. Można w nich przechowywać wszystkie powyższe przedmioty, a wygląd pomieszczenia z pewnością na tym nie ucierpi. 

 

Poniżej prezentujemy Państwu wybór naszych szaf na akta. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:

 

Obejrzyj cały asortyment