Wstecz
Poradnik

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Upliner 2.0

Upliner – Biurko

Kto raz pracował przy biurku z regulacją wysokości, takim jak UPLINER , nie chciałby już pracować w inny sposób. Szczególnie modele UPLINER oznaczają dynamikę regulacji w swojej najnowocześniejszej formie: Biurko nie tylko dokładnie dopasowuje się do Ciebie w pod względem wysokości, ale pozwala również na pracę w pozycji siedzącej i stojącej oraz na przełączanie się między tymi dwiema pozycjami wedle uznania. Już po krótkim czasie dostrzegalny jest „Efekt UPLINER”: poczujesz się bardziej wypoczęty, zdrowszy, będziesz miał więcej energii. W dłuższej perspektywie zwiększa się również Twoja wydajność. Ponadczasowe, eleganckie biurko udowadnia również, że ergonomia nie oznacza rezygnacji z estetyki. Przekonaj się, jak UPLINER zmieni Twoją pracę.

Nowe kryteria dla komfortowej pracy

Co oferuje ergonomiczne biurko? Możliwość wielokrotnego zmieniania sposobu wykonywania czynności z pozycji siedzącej na stojącą chroni plecy, muskulaturę oraz stawy. UPLINER może pomóc uśmierzyć ostre dolegliwości oraz zapobiega typowym „schorzeniom biurowym”, takimi jak ból pleców czy choroby układu sercowo-naczyniowego. Regularny ruch w godzinach pracy poprawia sylwetkę, pobudza krążenie i zwiększa spalanie kalorii. Również ten, kto jest wolny od bólu i zrównoważony, może się lepiej skoncentrować. Biurko z regulacją wysokości służy pracownikowi, jak również całemu przedsiębiorstwu, ponieważ zdrowi pracownicy są bardziej zadowoleni i wydajni.

Funkcjonalność i styl

Biurko to Twój codzienny towarzysz. Bezsprzeczna funkcjonalność jest podstawą, ujmujący wygląd jest ładnym dodatkiem. Biurko UPLINER w swoim wysokiej jakości wykonaniu łączy obie te cechy. Lecz jak funkcjonuje UPLINER – i w jakich wersjach występuje?

Wspólna dla wszystkich wersji jest zasada funkcjonalności: wysokość blatu biurka dopasowuje się szybko i bezstopniowo do Twojej siedzącej bądź stojącej pozycji – w sposób manualny za pomocą korby bądź elektryczny, w zależności od modelu.

Poza tym, standardem dla wszystkich biurek UPLINER są wytrzymałe materiały i stabilna konstrukcja . Rama oraz stojak wykonane są ze stali i łącznie wykazują nośność do 150 kg. Prędkość podnoszenia w modelach elektrycznych leży w zakresie 29 mm/s i 40 mm/s. Łagodny rozruch i zatrzymanie silnika gwarantuje płynne dostosowanie wysokości i chroni przed szybkim zużyciem.

Kształt – prostokątny, okrągły bądź narożny - jak również wielkość i kolor mogą zostać wybrane w sposób pasujący do Twojego biura. Blat biurka może mieć kolor imitujący drewno bukowe lub jasnoszary, dyskretne odcienie, które kojarzą się z przyjemnym optycznym spokojem.

Następna generacja: UPLINER 2.0

Kolejna wersja regulowanego elektrycznie biurka UPLINER – UPLINER 2.0 – jest wyposażona w kolejne dodatki, które czynią użytkowanie jeszcze bardziej wygodnym. Elektryczna regulacja wysokości jest uzupełniona o funkcję pamięci . Na czterech klawiszach pamięci można zapisać cztery indywidualne ustawienia wysokości, które mogą zostać w każdej chwili zmienione. Dopasowana do Ciebie wysokość poprzez jedno kliknięcie! Poza tym, wersja 2.0 dysponuje dodatkowo ochroną przeciwkolizyjną. Funkcja ta automatycznie zatrzymuje ruch wtedy, gdy blat natknie się na przeszkodę.

Standardowo wbudowana rynna na kable jest umieszczona na zawiasach i dzięki temu Twoje miejsce pracy zawsze wygląda na zadbane i czyste. Więcej możliwości jest również w kwestii kolorów: ten blat występuje w kolorze imitującym drewno dębowe, orzechowe bądź w kolorze białym.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Upliner 2.0 wt$

Certyfikowane surowce, odpowiedzialny zakup

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Upliner 2.0 wt$

Funkcjonalność, jakość i wygląd są najważniejszymi cechami mebli biurowych, jednak pochodzenie zastosowanych surowców również spełnia ważną rolę. Modele UPLINER należą do mebli biurowych certyfikowanych FSC, co oznacza, że wykorzystane do ich produkcji drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Kupując produkty z certyfikatem FSC wspierasz równocześnie odpowiedzialną gospodarkę leśną.

Znajdź teraz swoje biurko UPLINER bądź UPLINER 2.0! Uzupełniające sztuki mebli z serii mebli biurowych VARIETY idealnie komponują się z modelami UPLINER. Oczywiście mamy w asortymencie również inne biurka.

Szukasz innych usług? Nasz wyszkolony personel chętnie Ci doradzi. Całościowy pakiet usług można zamówić wraz z serwisem montażowym.

Najpopularniejsze kategorie z niniejszego przewodnika