+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Kubły na odpady – profesjonalne usuwanie odpadów
Dla każdego rodzaju utylizacji mamy w ofercie odpowiedni kubeł na odpady: aby móc w możliwie jak najbardziej higieniczny, bezzapachowy i czysty sposób utylizować odpady, surowce wtórne oraz inne nieczystości, są dostępne systemy ułatwiające sortowanie i składowanie odpadów. Od profesjonalnego systemu do sortowania surowców wtórnych aż po zwykłą popielnicę sięga paleta rozwiązań, oferowanych przez KAISER+KRAFT. Przy użyciu pojemnika na odpadu można w wygodny sposób transportować również większe ilości odpadów do pojemnika na odpady. Trwałe worki na śmieci zapewniają bezpieczne składowanie i utrzymują pojemnik na odpady w czystości. Zarówno do obszarów zewnętrznych, jak i do biura są dostępne odpowiednie pojemniki na odpady, których pojemność sięga od bardzo małych do ponad 100 l. Przy zbieraniu resztek odpadów są pomocne różnego rodzaju chwytaki i szczypce do odpadów ze stali i tworzyw. Specjalne kubły i worki na odpady z papieru stosuje się do składowania odpadów kompostowalnych. Za pomocą przemyślanego systemu segregacji surowców wtórnych można poddać różnego rodzaju odpady dalszej utylizacji. W tym celu są również dostępne kubły na odpady ze zintegrowanym rozdzielaczami odpadów.

Kubły na odpady, pojemniki na śmieci i kubły na śmieci z popielnicą
Popielnice z aluminium lub blachy stalowej pozwalają utrzymać palarnię w czystości. Za pomocą popielnicy kombi jest również możliwe gromadzenie wpadających resztek. Popielnice stojące i ścienne są także dostępne z zabezpieczeniem przed deszczem. Dzięki pojemnikom na odpady gaszącym płomienie można zapobiec zagrożeniom pożarowym. Zarówno w przypadku kubłów na odpady marki własnej EUROKRAFT, jak i wielu systemów składowania odpadów dostawców, w jednakowym stopniu obowiązuje zasada, że każdy produkt w pełni spełnia wysokie wymagania stawiane produktom użytkowanym w miejscu pracy. W sklepie internetowym są dostępne nie tylko wysoce funkcjonalne kubły na odpady, lecz również pojemniki na odpady o ciekawym wzornictwie i bogatej kolorystyce. Ruchome pojemniki na surowce wtórne i kontenery na odpady na rolkach umożliwiają dodatkowo wygodny transport odpadów, bez konieczności przenoszenia pojedynczych worków z miejsca A do miejsca B. Zachęcamy do wybrania w sklepie internetowym KAISER+KRAFT odpowiednich systemów segregacji i składowania odpadów w Państwa firmie, w optymalnej wersji i odpowiednim połączeniu, i wyposażenia nimi całej firmy, od pomieszczeń kadry zarządzającej aż po tereny zakładowe, tylko jednym kliknięciem.

Pojemniki na odpady

Kubły na odpady do firmy: asortyment ważniejszy niż każdy inny, potrzebny wszędzie tam, gdzie generowane są odpady. W naszej ofercie znajdą Państwo kubły odpowiednie dla każdego rodzaju śmieci.
Nasze kategorie produktów
Chwytaki do odpadów, szczypce do odpadów
Szczypce do zbierania i urządzenia zbierające pomogą rozprawić się z odpadami. ...
Pojemniki na odpady
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pojemników na surowce wtórne. ...
Pojemniki na odpady
A teraz prosto do pojemnika na odpady – i to nie byle jakiego. W naszej ofercie ...
Pojemniki na surowce wtórne
Surowce wtórne i odpowiednio przesortowane odpady mają swoją wartość. Dzięki ...
Popielniczki
Niedopałki leżące przed wejściem obniżają estetykę nawet najbardziej efektownego ...
Popielniczki combi
W jednej ręce kawa, w drugiej papieros. Aby niedopałek nie wylądował na ziemi a ...
Worki na odpady
Do każdego rodzaju odpadów, czy papier, resztki, odpady biologiczne czy ciężkie ...
Wózki do zbierania odpadów
Zbieranie odpadów w dużych biurach lub na dużych obszarach na zewnątrz budynków? ...
Porównanie produktów