Koronawirus (SARS-COV-2): Aktualne informacje

Działamy dla Państwa

Zdrowie naszych pracowników i klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, część z naszych pracowników pracuje w systemie home office lub są podzieleni na systemy dwuzmianowe, tak aby ryzyko kontaktu było jak najmniejsze.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące aktualnej dostępności, prosimy o kontakt. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:30. Jak zwykle, w każdej chwili można się z nami skontaktować telefonicznie i za pomocą poczty elektronicznej. Zamówienia w naszym sklepie internetowym można składać przez całą dobę.

Telefon: +48 22 623 03 42
E-Mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Chat:
www.kaiserkraft.pl

Realizacja dostaw

Wszystkie dostawy zamówionych przez Państwa produktów są realizowane. Gdyby z Państwa strony pojawiły się jakieś ograniczenia w możliwości dostaw to prosimy również o kontakt z naszą firmą.

Nasze rekomendacje produktów w czasie pandemii

“Wszystko dla firmy” to nasze motto również w tych burzliwych czasach. U nas znajdą Państwo odpowiednie produkty, które pomogą zwrócić jeszcze większą uwagę na higienę i bezpieczeństwo. Ponadto mogą Państwo znaleźć u nas wyposażenie dla home office i domowych stanowisk pracy. Również w tym przypadku ważne jest, aby można było pracować wydajnie i ergonomicznie, tak aby pozostać zdrowym i wydajnym.

Artykuły ochronne

Oznakowanie i odgradzanie

Nie daj wirusom szansy. Ryzyko można zmniejszyć nie tylko za pomocą ważnych zasad higieny, ale również dzięki zachowaniu odpowiedniego odstępu. Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu sprawiamy, że jest to dla Państwa tak łatwe, jak to tylko możliwe.

Artykuły dla Home Office

Dzięki odpowiedniemu, ergonomicznemu wyposażeniu, nie będą Państwo musieli cierpieć z powodu bólu pleców również w domu. Dzięki odpowiednim produktom każdy może pracować wydajnie również na domowym stanowisku pracy.

Artykuły higieniczne

Właściwe artykuły higieniczne i dokładne sprzątanie pomogą spełnić podwyższone standardy higieny. Produkty takie jak kosze na śmieci otwierane pedałem lub czujnikiem oraz oczyszczacze powietrza również pomagają zmniejszyć ryzyko infekcji.

Portal informacyjny Back-to-Business

Chcemy wesprzeć Państwa, Państwa pracowników i współpracowników w powrocie do codziennego życia biznesowego.


Na naszym nowym portalu informacyjnym znajdą Państwo aktualne zalecenia dotyczące środków ochrony w poszczególnych branżach. Podsumowaliśmy dla Państwa najważniejsze informacje, w jaki sposób mogą Państwo idealnie przygotować się do pracy zgodnie z nowymi, surowszymi zasadami higieny i bezpieczeństwa.

Wskazówki dotyczące higieny – plakat do druku

10 najważniejszych zasad higieny


Przestrzeganie odpowiednich zasad higieny pomaga zmniejszyć ryzyko zakażenia – czy to w domu, w home office, na produkcji czy w biurze. 

Chętnie ułatwimy to Państwu dzięki naszemu plakatowi przedstawiającemu 10 wskazówek dotyczących higieny. 

Już teraz mogą Państwo pobrać plik w wersji do druku:

Koronawirus: aktualne informacje wt$