+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał
Nośność
Obc. półki
Szerokość
Wysokość
 

Regały tablicowe na specjalne wymiary
Regały tablicowe pomagają w składowaniu wielkoformatowych przedmiotów. W wielu firmach, które prowadzą magazyn lub warsztat, potrzeba różnych rodzajów szaf, regałów i powierzchni do przechowywania. Specjalną możliwość przechowywania oferują właśnie regały tablicowe, w których można szybko i bezpiecznie odkładać i składować duże i małe płyty. Nie jest przy tym istotne, z jakiego materiału zrobione są te płyty, ponieważ swoje miejsce znajdą tu zarówno płyty z drewna i tworzywa, jak i z metalu. Z uwagi na optymalne warunki składowania płyt regały te zapewniają ochronę zawartości i przejrzysty sposób przechowywania. W razie potrzeby płyty zawsze znajdują się pod ręką i można je wyciągać pojedynczo z pojemników magazynowych. Oprócz przejrzystości kolejną zaletą regałów tablicowych jest możliwość przechowywania płyt w sposób oszczędzający miejsce. Tym samym dzięki stojakom do płyt możliwe jest ich składowanie również w mniejszych magazynach.

Praktyczne regały na resztki i regały tablicowe do profesjonalnego składowania
W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne rodzaje regałów tablicowych. Te profesjonalne regały zapewniają optymalne składowanie wielkoformatowych płyt z drewna, tworzywa i metalu. Z uwagi na dobrej jakości wykonanie i solidny materiał regały te są bardzo stabilne i trwałe. Ich komfortową obsługę zapewnia lekkobieżna rolka stalowa do łatwego wkładania i wyjmowania płyt, a w przejrzystym składowaniu pomagają wtykowe pałąki przegradzające. Oprócz składowania w regałach tablicowych arkusze blachy w standardowych formatach można przechowywać pionowo w skrzynkach do magazynowania blachy. Również w tym wypadku płyty składuje się w przejrzysty i oszczędzający miejsce sposób, a dzięki lekkobieżnej stalowej rolce nie potrzeba do tego zbyt dużego nakładu siły. W przypadku mniejszych płyt sens ma zastosowanie specjalnych regałów tablicowych, tzw. regałów na resztki. Można w nich składować duże i małe płyty. Podczas przycinania płyt pozostają zazwyczaj resztki, które w tych regałach można w przejrzysty sposób przechowywać.

Regały tablicowe

Jak dobrze, że istnieją stojaki do płyt i regały tablicowe, w innym wypadku arkusze blachy, płyty drewniane lub płyty z tworzywa musiały by wszystkie stać oparte o ścianę. Lepszym rozwiązaniem są w tym wypadku nasze regały tablicowe i stojaki do płyt z wtykowymi pałąkami przegradzającymi, prowadnicami płytowymi lub rolką wsuwną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 560 x 1000 mm
netto
3.130,-
EUROKRAFT - Regał na resztki, 5 półek
dł. x szer. x wys. 1600 x 480 x 1000 mm
netto
1.580,-
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 800 x 1000 mm, 9 półek
netto
4.250,-
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 800 x 1000 mm, 6 półek
netto
3.490,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1250 x 1100 x 2000 mm
netto
3.710,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1500 x 1100 x 2500 mm
netto
5.800,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1750 x 1100 x 3000 mm
netto
7.380,-
netto
od 1.350,-
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów