+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych
 

Regały na skrzynki
W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo praktyczne regały na skrzynki, które stanowią wysokiej jakości funkcjonalne wyposażenie zakładu. Ogromną zaletą regałów na skrzynki jest możliwość łatwego wyjmowania oraz wymiany przejrzystych skrzynek magazynowych. Zasadniczo do regałów tych można również używać zamkniętych skrzynek. Opisywanie i oznaczanie pojedynczych skrzynek odpowiednimi etykietami sprawia, że można zawsze szybko i jednoznacznie zidentyfikować zawartość. Ponadto dzięki regałom na kółkach możliwy jest nieskomplikowany transport kompletnych regałów na skrzynki wewnątrz zakładu lub warsztatu. Maksymalna nośność poszczególnych regałów pozwala na składowanie ciężarów o wadze do 200 kg. W jednym i tym samym regale można używać skrzynek o różnym rozmiarze, przy czym większe skrzynki umieszcza się zazwyczaj na dole, a te mniejsze w górnej części regału. Dzięki ofercie regałów dostępnej w KAISER+KRAFT regały na skrzynki można optymalnie dopasować do najróżniejszych warunków przestrzennych, zarówno pod względem szerokości regału, jak i głębokości pojedynczych półek. Do łatwego przechowywania drobnych przedmiotów oferujemy natomiast specjalne rozwiązania, takie jak ten regał na drobne elementy marki QUIPO.

Regały na skrzynki do profesjonalnego użytkowania w laboratoriach lub w warsztacie
Używane w regałach przejrzyste skrzynki magazynowe mogą być odporne na tłuszcze i oleje, dopuszczone do kontaktu z żywnością, a także dostępne w wielu innych wersjach. Tym samym nadają się one zarówno do laboratoriów medycznych, jak i do warsztatów. W regałach na skrzynki w formie pojemnika na rolkach w razie potrzeby można ustawiać skrzynki również po obu stronach. Dzięki tym i innym praktycznym rozwiązaniom regałowym zapewnia się trwałe i funkcjonalne wyposażenie, które ze względu na wysokiej jakości wykonanie nawet przy dużym obciążeniu nadal jest godne zaufania. Zachęcamy do zamówienia w KAISER+KRAFT regałów na skrzynki, których kształt i wersja będą dokładnie odpowiadały Państwa potrzebom.

Regały na skrzynki

Nasze regały ze skrzynkami to doskonałe miejsce na umieszczenie przejrzystych skrzynek magazynowych i skrzynek regałowych. Oferujemy wysokiej jakości, funkcjonalne i praktyczne regały ze skrzynkami z możliwością indywidualnej rozbudowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów