+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Kolor
Materiał
Powierzchnia
Rodzaj zamknięcia
Szerokość
Wys. otworu wrzutowego
Wysokość
 

Skrzynki na listy

Sensowność i celowość zastosowania skrzynki na listy nie wymaga głębszych dyskusji. Znacznie istotniejsza jest kwestia jej wielkości, materiału i wzoru. Czy wiedzą Państwo jak ma wyglądać? Czy ma być wykonana ze stali szlachetnej czy z blachy stalowej? Zaokrąglona czy prostokątna? Duża czy standardowa? Możliwości wyboru faworyta wśród skrzynek na listy jest wiele.
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
Standardowa skrzynka na listy
ze składanym daszkiem ukośnym, blacha stalowa
netto
193,-
Standardowa skrzynka na listy
ze składanym daszkiem ukośnym
netto
260,-
Skrzynka na listy
ze składanym daszkiem ukośnym, blacha stalowa
netto
202,-
Duża skrzynka na listy
wys. x szer. x głęb. 450 x 326 x 162 mm
netto
372,-
Skrzynka na listy
ze składanym daszkiem ukośnym, stal szlachetna
netto
494,-
Skrzynka na listy
z daszkiem prostym, stal szlachetna
netto
431,-
Skrzynka na listy
z daszkiem prostym, blacha stalowa
netto
280,-
Skrzynka na listy o nowoczesnym wyglądzie
wys. x szer. x głęb. 480 x 322 x 150 mm
netto
547,-
Skrzynka na listy, zaokrąglona
wys. x szer. x głęb. 327 x 375 x 117 mm
netto
745,-
Skrzynka na listy, zaokrąglona
wys. x szer. x głęb. 327 x 375 x 117 mm, blacha stalowa
netto
625,-
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
Bezpieczna skrzynka na listy jest ważna tak samo na zewnątrz jak i wewnątrz budynku
Skrzynka na listy jest istotnym elementem wyposażenia każdego budynku. Dla każdego z przedsiębiorstw ważne jest nie tylko to, aby poczta dotarła do miejsca przeznaczenia, lecz aby skrzynka na listy była umieszczona w bezpiecznym miejscu. Aby zapewnić swobodny przepływ korespondencji również poza godzinami otwarcia firmy, skrzynki na listy, umieszczane na zewnątrz budynku są zasadniczo koniecznością. Mogą stanowić również sensowne rozwiązanie w wypadku korespondencji wewnątrzzakładowej. Eleganckie wzornictwo jest równie ważne jak bezpieczne przechowanie korespondencji. Proste, eleganckie linie i kształty wybranych skrzynek na listy świadczą o kompetencji i rzeczowości. Ich wykończenie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla Państwa korespondencji. Wszystkie skrzynki na listy z asortymentu KAISER+KRAFT są zamykane, co gwarantuje, że dostęp do Państwa korespondencji mają wyłącznie osoby posiadające klucz.

Skrzynka na listy – czyli absolutnie dobre rozwiązanie
Skrzynka na listy umieszczona na zewnątrz budynku powinna optymalnie spełniać wymogi przedsiębiorstwa. Wielkość skrzynki na listy powinna być dobrana w zależności od rozmiarów i objętości otrzymywanej poczty, skrzynkę można również uzupełnić dodatkową skrzynką na listy lub po prostu zamienić na większą. Większy wariant skrzynki to gwarancja, że nawet w wypadku obfitej korespondencji skrzynka bezpiecznie pomieści wszystkie listy, chroniąc je przed wiatrem i deszczem. Skrzynki na listy marki EUROKRAFT i Mannus dostępne są w różnych rozmiarach. W naszym asortymencie znajdą Państwo standardowe skrzynki na listy na zwykłe listy, przestronne skrzynki na listy oraz kombinowane skrzynki na listy, z dodatkową półką na większe przesyłki. Zestawy skrzynek zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal szlachetna czy blacha stalowa. Skrzynki na listy przeznaczone do stosowania na zewnątrz budynków są dodatkowo lakierowane proszkowo oraz ocynkowane. Niektóre skrzynki dostępne są na zapytanie w różnych kolorach, co pozwala na ich optymalne dopasowanie do ogólnego wizerunku przedsiębiorstwa. W asortymencie KAISER+KRAFT znajdą Państwo skrzynki na listy oraz zestawy skrzynek na listy, stanowiące przemyślane, ekonomiczne i docelowe rozwiązanie.
Porównanie produktów