Wstecz
Nasveti

Zestawy narzędzi

ŚWIETNIE DOPASOWANE!

Do osiągnięcia takiego rezultatu potrzebny jest dobry rzemieślnik. Jeśli jednak wbija on gwoździa główką kleszczy, to brakuje mu odpowiednich narzędzi. Bez tego nawet najlepszy profesjonalista nie może efektywnie pracować. Dlatego każdy rzemieślnik ma zawsze pod ręką swój osobisty zestaw narzędzi – w kieszeni, pudełku, na stole warsztatowym, czy wózku narzędziowym. Tylko dobre narzędzie może zdać test wytrzymałości, któremu codziennie poddawany jest profesjonalista.

W KAISER+KRAFT oferujemy zestawy narzędzi wszelkiego zastosowania. Może potrzebujesz zestawu nowych kluczy szczękowych i w ten sposób uzupełnisz swoje zasoby, a może potrzebujesz zupełnie nowego zestawu do przechowywania we wkładce z miękkiej pianki. Niezależnie od tego czy jest mowa o stole warsztatowym, czy też wózku narzędziowym, mamy dla ciebie odpowiednie zestawy narzędzi. Dostarczymy wyłącznie produkty o doskonałym stosunku jakości towarów i usług do ich ceny firm Vigor i Carolus / dwóch marek wywodzących się z domu Hazet ew. Gedore.

WERKZEUGSETS wt$

Luźne zestawy narzędzi

Jeśli do swoich wózków, skrzynek i szaf narzędziowych potrzebujesz nowych lub kolejnych narzędzi, to nasze luźne zestawy narzędzi są właśnie dla ciebie. Nie musisz się o nic martwić – wystarczy wybrać zestaw i gotowe. Dla każdego z tych zestawów zostaną wcześniej w praktyczny sposób wybrane najważniejsze narzędzia.

Zestawy narzędziowe w piankowej wkładce (shadowboards)

Korzyści wynikające z korzystania z piankowej wkładki są widoczne jak na dłoni: Natychmiast zauważysz, jeśli czegoś będzie brakować. A także: Narzędzie jest bezpiecznie schowane. Nasze piankowe wkładki są dokładnie dostosowane do wymiarów szuflad wielu wózków narzędziowych, stołów warsztatowych i szafek z szufladami z naszego asortymentu. Poza tym za pomocą noża introligatorskiego można w szybki i prosty sposób dociąć szerokość i głębokość wkładki z narzędziami Carolusa do wymaganych wymiarów (minimalne wymiary szer. x gł. 485 x 345 mm).

Następujące zestawy narzędzi z piankową wkładką pasują do wózków narzędziowych:

Do stołów warsztatowych pasują następujące wkładki narzędziowe:

Najpopularniejsze kategorie z niniejszego przewodnika