+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Liczba stopni
Rodzaj drabiny
Wys. wewn.
Wysokość
 

Schody do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
Dzięki schodom Państwa pracownicy mogą dość szybko dostać się na górę, a także pracować szybko i efektywnie zarówno podczas prac montażowych, jak i w obszarze magazynu. Schody składają się z co najmniej trzech stopni do wchodzenia i schodzenia. Produkty te są często dostępne w różnych kombinacjach z podestów i biegów schodów. Schody mają poręcz służącą jako zabezpieczenie oraz poręcz do przytrzymywania się. W przypadku schodów do stosowania na zewnątrz, które wystawione są na działanie różnych warunków pogodowych, istotne znaczenie ma odporność materiałów na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto dzięki nachyleniu krawędzi schodów zapewnia się możliwość szybkiego odpływu deszczówki oraz zapobiega się powstawaniu kałuż i oblodzenia. Schody, a przede wszystkim ich stopnie, muszą być również antypoślizgowe. Właśnie w przypadku tego rodzaju produktów zapewnia się bezpieczeństwo dosłownie najwyższego stopnia. Jako przedsiębiorstwo są Państwo odpowiedzialni za bezpieczeństwo pracowników podczas korzystania ze sprzętów. Dostępne w naszym sklepie internetowym schody, drabiny i podesty podlegają surowym kontrolom jakości i bezpieczeństwa. Produkty te spełniają zatem powszechnie stosowane normy i przepisy bezpieczeństwa.

Schody w różnych wersjach
Schody, które znajdują się w kategorii drabiny i rusztowania, można stosować bez problemu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapewniają one użytkownikom optymalną swobodę ruchów, stabilność i bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się również schody przemysłowe z aluminium lub ze stali, dostępne w wersjach o różnych szerokościach stopni. Są one wyposażone w odporne na skręcanie aluminiowe lub stalowe stopnie przymocowane do rurek czworokątnych. Dźwigary składają się z prasowanych profili z aluminium. Na dole znajdują się antypoślizgowe stopki z tworzywa. Poręcz, którą można zamontować po obu stronach, należy do zakresu dostawy, natomiast druga poręcz stanowi wyposażenie dodatkowe. Schody przemysłowe dostarczane są stosownie do indywidualnych potrzeb, a wysokości pośrednie i konstrukcje specjalne dostępne są na zapytanie. Kąt nachylenia wynosi 45°. Ponadto w naszej ofercie znajdują się pomosty o różnorodnych wielkościach platformy. Zostały one zaprojektowane jako pomosty do stosowania nad przenośnikami taśmowymi, maszynami lub wykopami. Pomosty te sprawdzają się optymalnie podczas częstego użytkowania i wytrzymują duże obciążenia. Wbudowany kanał śrubowy zapewnia ponadto indywidualne dopasowanie. W naszym asortymencie znajdują się także pomosty drabinowe.

Schody

Schody przemysłowe są bardzo praktycznym elementem wyposażenia, zapewniającym wygodne wspinanie się oraz bezpieczny dostęp do drzwi, płaskich dachów, maszyn itp. Dodatkowo gwarantują wystarczającą ilość powierzchni stojącej przy pracy z narzędziami. Na zapytanie dostępne są wysokości pośrednie i konstrukcje specjalne – prosimy o kontakt!
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
Pomost
obciążenie całkowite 300 kg
netto od 6.800,-
Schody przemysłowe
stopnie ze stalowej blachy perforowanej, szer. stopnia 600 mm
netto od 2.860,-
Schody przemysłowe
stopnie ze stalowej blachy perforowanej, szer. stopnia 800 mm
netto od 3.060,-
Schody przemysłowe
stopnie z aluminium, szer. stopnia 600 mm
netto od 2.900,-
Schody przemysłowe
stopnie z aluminium, szer. stopnia 800 mm
netto od 3.160,-
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów