+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Szafy
W naszym sklepie internetowym znajdują się praktyczne szafy do Państwa firmy. Do składowanie substancji niebezpiecznych są wymagane inne szafy niż do przechowywania akt. Szafy na narzędzia powinny być wykonane inaczej niż szafy biurowe. Do specyficznych zastosować w firmie jest dostępna szeroka gama wysokiej jakości wersji specjalnych, które również pod względem ilości oferowanych rozmiarów zapewniają wszystko, czego potrzeba. Szafy z roletami, szafki szufladowe lub szafy magazynowe: szafy z naszego sklepu internetowego dają Państwu wszystko do idealnego wyposażenia firmy. W biurze wszystkie akta, dokumenty i segregatory muszą być przechowywane w sposób bezpieczny i dobrze zorganizowany. Przede wszystkich w biurach o dużej powierzchni bardzo szybko nagromadzają się wszelkiego rodzaju dokumenty. Szybki dostęp do wymaganych dokumentów oraz utrzymanie w nich porządku umożliwiają systemy kartotek wiszących. Szafy biurowe z drzwiami uchylnymi mogą stanowić rozwiązanie oferujące dużą oszczędność miejsca przy wyposażaniu biura. Również szafy z drzwiami skrzydłowymi lub drzwiami przesuwnymi stanowią alternatywę, którą można odpowiednio dopasować do dostępnej przestrzeni. Szafy na akta z zamykanymi drzwiczkami zabezpieczają dokumenty przed dostępem osób nieupoważnionych i nie wprawiają w zakłopotanie pracowników, natrafiających nieświadomie na materiały o treści poufnej.

Szafy na narzędzia, szafki, szafy ze skrzynkami klapowymi
Szafy stalowe umożliwiają w warsztacie lub magazynie umożliwiają bezpieczne przechowywanie różnej zawartości. Półki można zorganizować w taki sposób, aby szafa spełniała indywidualne wymagania pracownika. Aby zapewnić przepisowe przechowywanie niebezpiecznych przedmiotów, udostępniamy również odpowiednie szafy na substancje niebezpieczne. Mogą one być wyposażone w okienka lub własne systemy wentylacyjne. Technologia chłodnicza zapewnia odpowiednią temperaturę wewnątrz szafy. Obok tego rodzaju szaf specjalnych istnieje również wiele możliwości wyboru spośród szaf przeznaczonych do innych celów. Szafki ze skrzynkami klapowymi zapewniają przejrzystość, nawet w przypadku przechowywania większej ilości drobnych elementów. Za pomocą szafek i schowków można wyposażyć pomieszczenia pracownicze, ośrodki rekreacyjne i budynki użyteczności publicznej takie jak szkoły, biblioteki lub uniwersytety. Garderoby systemowe zawierają nawet niezbędne wyposażenie dodatkowe, takie jak drążek na ubrania, półka na kapelusze lub wieszaki na ubrania. Dla zachowania optymalnego porządku i przejrzystości w Państwa firmie, w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór szaf w różnych rozmiarach oraz praktyczne systemy szaf, spełniających jednocześnie wiele innych funkcji.

Szafy

Szafy z przesuwnymi drzwiami, szafy z roletą, szafy na akta, szafy z okienkiem lub bez, szafy do laboratoriów, warsztatów lub biura – w naszej ofercie znajdą Państwo to i wiele więcej. Na życzenie mogą Państwo dodatkowo zamówić inteligentne systemy zamykania, sejfy i dopasowane przegrody.
Nasze kategorie produktów
Szafki na kartotekę
Szafka na kartotekę to rozwiązanie wręcz idealne dla gabinetu lekarskiego: ...
Szafki wiszące
W naszej ofercie znajdą Państwo idealne szafki wiszące, dzięki którym w mgnieniu ...
Szafki z kartoteką wiszącą
Szafki na kartotekę wiszącą są popularne w gabinetach lekarskich, kancelariach, ...
Szafki z roletami
Szafa z roletą dobrze wygląda, jest elastyczna i oszczędza miejsce. Wybór szaf z ...
Szafy biurowe
Porządek w biurze wcale nie musi podlegać biurokracji. Szafy biurowe wybierają ...
Szafy do laboratorium
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroka gamę specjalnych szaf do laboratorium. ...
Szafy magazynowe
Nikt nie ma ochoty godzinami przegrzebywać stosy drobnych elementów i innych ...
Szafy na garderobę, schowki
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyposażenia do pomieszczeń ...
Szafy na narzędzia
Szafa na narzędzia to rozwiązanie dla każdego zakładu – pomoże uniknąć wiecznego ...
Szafy na niebezpieczne substancje
Brakuje Państwu pewności, czy dana szafa na substancje niebezpieczne ...
Szafy na rysunki
Gdzie pomieścić duże karty i plany, rysunki i zdjęcia? Proponujemy nasze ...
Szafy stalowe
Szafa musi być wytrzymała, łatwa w utrzymaniu, wydajna i pojemna. Przedstawiamy: ...
Szafy z szufladami
Duże, małe, wąskie, szerokie, z systemem zamków lub blokadą wysuwania, jako ...
Szafy z szufladami pionowymi
Nasze szafy z szufladami pionowymi to doskonałe rozwiązanie do składowania ...
Porównanie produktów