+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wersja
Szerokość
Kolor drzwi
Głębokość
 

Szafy z szufladami pionowymi

Nasze szafy z szufladami pionowymi to doskonałe rozwiązanie do składowania narzędzi, materiałów i innych drobiazgów w sposób gwarantujący dużą oszczędność miejsca. Wystarczy wyjąć odpowiednią płytę lub ściankę perforowaną. Będą Państwo zaskoczeni jak pojemna może być szafa z szufladami pionowymi!
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów

Szafy z szufladami pionowym: porządek w pozycji pionowej!W laboratoriach lub aptekach szafy z szufladami pionowymi stanowią integralną część wyposażenia. Dlaczego nie zastosować ich również w biurze, warsztacie czy magazynie? Dzięki pionowemu rozmieszczeniu i inteligentnym funkcjom oszczędza się przecież miejsce i zyskuje niebywałą przejrzystość.Co sprawia, że szafy z szufladami pionowymi są tak wyjątkowe?Zwykłe meble warsztatowe i meble biurowe do przechowywania akt lub materiałów roboczych oferują zainstalowane na stałe szuflady o określonej głębokości. Czasami trudno jest rozeznać się w ich zawartości i znaleźć szukaną rzecz. Również nie wszystko da się w nich łatwo umieścić.W szafie z szufladami pionowymi dana szuflada wysuwa się całkowicie, jest dostępna z obu stron i może być w elastyczny sposób doposażana.Wiele modeli ma perforowane ścianki, na których dzięki haczykom i innym akcesoriom można w przejrzysty sposób rozmieścić niezbędne wyposażenie. Jest to szczególnie opłacalne np. w przypadku bardzo nieporęcznych przyborów, takich jak klucze krzyżakowe lub duże poziomice, które w przeciwnym razie trudno w sensowny sposób ulokować w szafie.Warianty z półkami nadają się do sortowania małych części w otwartych pojemnikach magazynowych. Ponieważ w każdej szafie znajduje się kilka szuflad, można rozsądnie sortować swoje zasoby i nie trzeba za każdym razem przeszukiwać całej szafy.Jak ustawić szafy z szufladami pionowymi?Dzięki przedniemu wysuwowi nie trzeba się martwić o promień obrotu drzwi szafy. Oznacza to, że można bez problemu umieścić w rzędzie kilka szaf z szufladami pionowymi i w ten sposób optymalnie wykorzystać nawet niewielką powierzchnię.Można również zastanowić się nad różnokolorowymi frontami, aby jeszcze łatwiej móc zachować porządek w magazynie lub w warsztacie. Można wówczas zapomnieć o długich poszukiwaniach kółek i rolek lub innych małych akcesoriów.W kategorii produktów Biuro oraz do warsztatu oferujemy również wiele innych innowacyjnych pomysłów dotyczących organizacji i porządku. Zachęcamy przykładowo do zapoznania się z naszą ofertą ścianek działowych do dzielenia szaf i pojemników lub do kontaktu z nami w razie konkretnych wymagań dotyczących danego produktu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów