+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Kolor drzwi
Szerokość
Wersja
Wysokość
 

Szafy z szufladami pionowymi

Nasze szafy z szufladami pionowymi to doskonałe rozwiązanie do składowania narzędzi, materiałów i innych drobiazgów w sposób gwarantujący dużą oszczędność miejsca. Wystarczy wyjąć odpowiednią płytę lub ściankę perforowaną. Będą Państwo zaskoczeni jak pojemna może być szafa z szufladami pionowymi!
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Szafa z szufladami pionowymi
wys. x szer. x głęb. 1950 x 1000 x 600 mm, bez ścianki działowej
netto
od 8.910,-
Szafa z szufladami pionowymi
wys. x szer. x głęb. 1950 x 1000 x 600 mm, ze ścianką działową
netto
od 6.940,-
netto
od 14.580,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Szafy z szufladami pionowymi
Ze względu na pionowo wysuwane szuflady, stosowane w aptekach, szafy z szufladami pionowymi są często znane jako szafki apteczne. W odróżnieniu od zwykłych szaf z szufladami w szafie z szufladami pionowymi możliwe jest wysuwanie całych, umieszczonych pod sobą pionowo szuflad. Jeśli zaś chodzi o szafy na narzędzia, to znajdują się w nich nie szuflady pionowe, ale kilka umieszczonych obok siebie w szafie pionowych płyt perforowanych. Szafy z szufladami pionowymi generalnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie drobnych elementów. Dotyczy to także narzędzi, które w przejrzysty i dostępny sposób mocowane są do płyt perforowanych. Szufladę pionową można wysunąć z szafy na odległość umożliwiającą łatwy dostęp do zawartości szuflady. W ofercie KAISER+KRAFT znajdują się szafy z szufladami pionowymi z drzwiami i bez.

Łatwo dostępne narzędzia
Szafa z drzwiami, w której na prowadnicach teleskopowych z prowadnicą kulkową umieszczone są płyty perforowane, z zewnątrz nie różni się niczym od zwykłej szafy stalowej. Ma np. 1950 mm wysokości, 600 mm głębokości i 1 metr szerokości. Bezpieczne zamknięcie szaf z szufladami pionowymi gwarantuje dwoje drzwi skrzydłowych. Szafa z pionowymi szufladami bez drzwi umożliwia szybki dostęp do jej zawartości. Bardzo dużą pojemnością charakteryzują się szafy na narzędzia, w których umieszczone są cztery i więcej płyt perforowanych, do których za pomocą wieszaków i specjalnych uchwytów na narzędzia można z obu stron przymocować narzędzia i materiały zużywalne. Płyty perforowane można wyposażyć w półki lub kosze druciane na drobne elementy. Szafy z szufladami pionowymi wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo, odpornej na działanie czynników zewnętrznych, gwarantującej bezpieczne przechowywanie zawartości.
Porównanie produktów