Ścianki działowe

Dla większej przejrzystości: ścianki działowe pozwalają w sensowny sposób podzielić przestrzeń w szafach i schowkach, w dużych regałach lub w szufladach. W ten sposób można optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i jednocześnie zadbać o porządek. Od przegródek do otwartych pojemników magazynowych po przegrody do regałów i kratowe ścianki działowe do przemysłowych pojemników kratowych – oto szeroki wybór dostępny w sklepie internetowym KAISER+KRAFT!

W kategorii Ścianki działowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (106)
  • Zrównoważony produkt (1)
Istotne
Liczba artykułów: 107

Ścianki działowe: dla większej przejrzystości w magazynie i logistyceŚcianki działowe, przegrody i tym podobne produkty pozwalają rozsądnie zagospodarować przestrzeń w szafach, szufladach i regałach. Zapewniają one przejrzysty podział przestrzeni magazynowej na mniejsze części, w których można odpowiednio przechowywać różnorodne przybory. Duże ścianki działowe umożliwiają praktyczny podział obszaru magazynowego – z kolei przegrody nadają się do uporządkowanego przechowywania małych lub dużych części w otwartych pojemnikach magazynowych, w tym również do przechowywania różnych części w małych ilościach. Dzięki temu potrzeba mniej pojemników, co pozwala zaoszczędzić miejsce.Przegródki stosuje się również w pojemnikach transportowych. Ścianki działowe do szaf i regałów umożliwiają przejrzyste przechowywanie, a przy tym ich instalacja nie nastręcza żadnych trudności. Dzięki różnym wysokościom przegród można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Jeśli natomiast porządek ma zapanować w pojemnikach kratowych, odpowiednim wyborem będą kratowe ścianki działowe. W przypadku palet profesjonalnym rozwiązaniem są z kolei drewniane ramy nasadzane.Dla dobrze przemyślanej organizacji biura: ścianki działoweŚcianki działowe są również przydatne w pomieszczeniach administracyjnych i biurowych. Na przykład przegrody można wykorzystać jako praktyczne wyposażenie dodatkowe szuflad w kontenerach biurkowych, aby wyraźnie oddzielić od siebie różne przybory do pisania. Ścianki działowe pozwolą również zwiększyć przejrzystość i porządek w regałach i szafach biurowych.Jeśli mają Państwo wątpliwości co do właściwego rozmiaru lub potrzebują specjalnego kształtu, prosimy o kontakt z nami – nasz przyjazny zespół serwisowy pomoże znaleźć ścianki działowe i przegrody odpowiednie dla Państwa firmy.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Szafki na kartotekę wiszącą | Regały wtykowe EUROKRAFTpro | Szuflady | Półki | Szafki na ubrania | Żurawie | Mini-podnośniki