+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wyposażenie
Szerokość
Materiał
Liczba wieszaków na płaszcze
Kolor
Głębokość
 

Wieszaki i stojaki na ubrania

Z półką na kapelusze czy ze stojakiem na parasole, przy ścianie czy na podłodze, z haczykami czy okrągłymi wieszakami… mowa tu o wieszakach i stojakach na ubrania. Ponieważ są one często pierwszą rzeczą, jaką widzą Państwa klienci i goście, uważa się je również za wizytówkę przedsiębiorstwa. W naszej ofercie mamy dla Państwa liczne i różnorodne wieszaki i stojaki na ubrania.
Znaleziono 74 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 74 artykuł/-y/ -ów

Wieszaki i stojaki na ubrania – coś więcej niż tylko miejsce na ubraniaEksperci są zgodni: ubiór na cebulkę jest na czasie. Przy czym noszenie wielu warstw to żadna nowość. W deszczowe lub zimowe dni niemal każdy decyduje się na takie rozwiązanie. Co jednak zrobić z kurtką, czapką i parasolem, gdy już dotrze się do ciepłego i suchego biura? Najlepszym miejscem dla nich będą garderoby i stojaki na ubrania od KAISER+KRAFT. Nie trzeba zatem cały dzień się pocić ani trzymać swoich ubrań na podłodze lub biurku.Wieszaki i stojaki na ubrania w różnorodnych wersjachStojaki na ubrania o klasycznym designie zapewniają w obszarze wejścia stylowy widok i wzbudzają w odwiedzających pozytywne wrażenia. Spojrzenia będą z kolei przyciągać nowoczesne warianty z drewna lub z okrągłymi wieszakami. Jeśli dysponują Państwo niewielką ilością miejsca, wąskie wieszaki ścienne na ubrania i pojedyncze wieszaki można doskonale wpasować w kącie za drzwiami i zestawić z oddzielnym stojakiem na parasole. Dla osób noszących kapelusze i czapki mamy również alternatywę dla parapetu; w naszym sklepie znajdą Państwo modele stojaków z półką.Jeśli natomiast potrzeba miejsca na dużą liczbę ubrań, do dużych pomieszczeń, poczekalni i szatni organizowanych na potrzeby różnych imprez, polecamy szeregowe stojaki na garderobę. W KAISER+KRAFT otrzymają je Państwo również w wersji dwustronnej. Stojaki na ubrania z rolkami można z kolei łatwo przesuwać w różne miejsca i odprowadzać, gdy nie są już potrzebne.Alternatywne rozwiązania do pomieszczeń socjalnychJeśli chcą Państwo, by pracownicy mogli w pracy bezpiecznie przechowywać swoje ubrania i wartościowe rzeczy, polecamy szafki i schowki. Dostępne w różnych wersjach i rozmiarach, doskonale sprawdzą się również w obiektach użyteczności publicznej jak baseny i biblioteki. Jeśli mają Państwo pytania na temat naszych mebli biurowych i innych produktów wyposażenia, chętnie służymy pomocą w wyborze systemów garderób i wyposażenia biura.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów