+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wyposażenie
Wersja wentylatorów
Liczba stopni prędkości obrotów
 

Wentylatory sufitowe

Znaleziono 75 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 75 artykuł/-y/ -ów
BLACK MAGIC, TROPICAL, CARRIBEAN BREEZE i FRIZZ! – to nie nazwy koktajli, lecz tematyka bliska: dotyczy lata, słońca – i naszego asortymentu wydajnych wentylatorów sufitowych. Podczas letnich miesięcy to właśnie wentylatory sufitowe owiewają nas delikatnym, chłodnym strumieniem powietrza, czyniąc klimat w pomieszczeniu bardziej znośnym. W odróżnieniu od klimatyzacji nie zmieniają temperatury w pomieszczeniu, lecz wytwarzają poprzez zawirowania powietrza efekt pośredniego chłodzenia wyparnego, co daje nam uczucie schłodzenia. Okres letni – okres wentylatorów? Oczywiście, ale wentylator sufitowy to praktyczny pomocnik, umożliwiający oszczędzanie energii nawet w okresie grzejnym: podczas gdy w trybie letnim powietrze wypychane jest ku dołowi, w zimie wystarczy ustawić urządzenie na bieg wsteczny, wypychający powietrze ku górze. Efekt: efektywny rozkład ogrzanego powietrza, poprzez wymieszanie ciepłego powietrza z zimnym. Dla Państwa oznacza to ograniczenie mocy ogrzewania, bez efektu zimnych stóp.

Państwa pomieszczenie, Państwa wentylator sufitowy
Wybierając nowy wentylator sufitowy zawsze lepiej zdecydować się na nieco większy model. Duży wentylator nawet na najniższym ustawieniu obraca się wolniej – a przez to ciszej – niż mniejsze modele. Duży wentylator sufitowy, zamontowany w małym pomieszczeniu z drugie strony też nie wygląda korzystnie. Dobrą wentylację gwarantuje zachowanie podanych przez nas parametrów orientacyjnych: dla pomieszczeń o powierzchni maks. 10 m² zalecamy użycie mniejszych modeli do 70 cm. Dla pomieszczeń o wielkości ok. 15 m² należy wybrać modele o średn. min. 105 cm, dla pomieszczeń od 20 m² należy wybrać modele o rozpiętości min. 132 cm. Urządzenia działają na okręgu, dane dotyczą więc pomieszczeń o kształcie zbliżonym do kwadratu. W przypadku pomieszczeń w kształcie litery L lub pomieszczeń tunelowych zaleca się instalację kilku wentylatorów sufitowych. Moc urządzenia zależy od jego średnicy oraz ilości i kształtu skrzydeł. Im więcej skrzydeł i im ostrzejszy kąt, tym większa objętość mieszanego powietrza. Zadanie wentylatora polega na tworzeniu komfortowego klimatu w pomieszczenia, oprócz tego powinien być dopasowany stylem do pozostałego wyposażenia pomieszczenia a nawet zastępować lampę – w przypadku jeśli zdecydują się Państwo na model sufitowy z wbudowaną lampą. Oprócz tego oferujemy modele obsługiwane za pomocą łańcucha, przełącznika ściennego lub zdalnie sterowane. Czy zależy Państwu na energooszczędnie działającym wentylatorze sufitowym? W naszej ofercie znajdą Państwo również takie modele. W przypadku szczególnych wymagań dotyczących wentylatorów sufitowych zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem, który z chęcią pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów