+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Artykuł
Wysokość
Właściwości
Szerokość
Seria
Kolor
Głębokość
 

Szafy biurowe, szafy uniwersalne

Porządek w biurze wcale nie musi podlegać biurokracji. Szafy biurowe wybierają Państwo wedle własnych potrzeb i gustów a w naszej ofercie szaf biurowych znajdą Państwo asortyment, który z pewnością spełni Państwa wszelkie oczekiwania.
Znaleziono 295 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 295 artykuł/-y/ -ów

Porządek w miejscu pracy: szafy biurowe i szafy uniwersalne

Biurko, kontener na kółkach, regał i szafa. Bez szafy biurowej nie sposób sobie wyobrazić podstawowego kwartetu mebli biurowych. I nie chodzi tu wyłącznie o ogromną szafę na akta na sześć wysokości segregatora i z pięcioma półkami. Szafy biurowe i szafy uniwersalne pełnią funkcję głównych mebli do przechowywania, zapewniając w biurze organizację i porządek, niezależnie od ich wymiarów, wyglądu czy cech konstrukcyjnych.

Pojedynczy egzemplarz lub gwiazda serii: design i technologia, które zadowolą każdy gust.

Oferujemy szafy biurowe i szafy uniwersalne najlepszych dostawców na rynku, zarówno tańsze, jak i droższe warianty. Konstrukcja, materiał i wygląd naszych modeli dają przykładowo możliwość dopasowania szafy na akta do dotychczasowej serii mebli biurowych lub uzupełnienia istniejącej architektury biurowej pasującymi szafami uniwersalnymi.

Pokryta melaminą płyta wiórowa w imitacji klonu, buku lub drewna orzechowego, klasyczna biała lub jasnoszara, bądź też masywna blacha stalowa lakierowana na kolor RAL, taki jak antracytowo-szary lub niebieski ultramaryna – jaki design będzie odpowiedni? Wybór jest niemal nieograniczony: od ruchomych szafek dolnych, przez szafę stalową z ogniotrwałymi drzwiami, aż po model z drzwiami skrzydłowymi z 4 półkami i drzwiami z okienkiem – wszystko w zależności od potrzeb. Jeśli szafy biurowe mają być elastyczne, dzięki nóżkom z tworzywa z indywidualną regulacją wysokości wyrównanie nierówności podłoża nie stanowi żadnego problemu. Z kolei w szafach z perforowanym rastrem poziomy wysokości półek można regulować indywidualnie w odstępach co 32 mm.

Oczywiście naczelną zasadą jest bezpieczeństwo, również w przypadku danych wrażliwych. W uniwersalnej szafie z blachy stalowej z trzyryglowym zamknięciem na zamek bębenkowy i z zamkiem bębenkowym z wymiennym rdzeniem Państwa dokumenty z pewnością będą w dobrych rękach. A skoro już o tym mowa, w KAISER+KRAFT dostępna jest oczywiście również zamykana szafka na kartotekę wiszącą do prawidłowego przechowywania kart pacjentów.

Jeśli drzwi skrzydłowe to za mało: szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z roletami. I wiele więcej.

W przypadku wąskich przejść rolety lub drzwi przesuwne rozwiązują problem dotyczący przestrzeni niezbędnej do otwierania i zamykania drzwi skrzydłowych. Skoro zatem zadbaliśmy już o kwestię szaf biurowych, w naszej ofercie mamy również wiele innych przydatnych artykułów z kategorii produktów Biuro – czy są Państwo zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie zaopatrzymy Państwa we wszystko, co niezbędne.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów