+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. konstrukcji
Wym. płytki
Wym. płytki rolek wsporczych
Wym. płytki rolek skrętnych
Średnica rolki
Średnica osi
Średnica kółka
Szer. rolki
Pokaż więcej
 

Rolki do urządzeń transportowych

Znaleziono 207 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 207 artykuł/-y/ -ów
Jak Państwo myślą: jak wielką masę są w stanie unieść rolki do urządzeń transportowych? Z pewnością powiedzą Państwo, że zależy to od tego, jakie rolki przeznaczone są do danych urządzeń transportowych. Prawda. My przyjrzeliśmy się tej kwestii bliżej i wybraliśmy naszą najmocniejszą rolkę: oferując nośność 800 kg, rolka widłowa do wózków podnośnych okazała się być niepokonana. Rolki te maja bardzo małą średnicę koła. Najmniejsza z nich wynosi 82 mm. Rolki widłowe łączone są z kółkami skrętnymi o nośności 400 kg. Takie połączenie charakteryzuje się zatem nośnością całkowitą wynoszącą ponad 2 tony.

Wracając do wartości średnich: kółko półelastyczne, które można zamontować na przykład pod kontenerem na rolkach lub pod wózkiem skrzyniowym z aluminium ma nośność ok. 120 kg. W połączeniu z trzema kolejnymi rolkami transport ciężkich ładunków będzie dziecinne prosty.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów