Marka
Rodzaj produktu
Pojemność [l]
140
140
250
250
-

Rolki do urządzeń transportowych

W kategorii Rolki do urządzeń transportowych oferujemy Państwu produkty następujących marek: Proroll, EUROKRAFTbasic, Wicke, TENTE, EUROKRAFTpro.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 303
Widok:
Jak Państwo myślą: jak wielką masę są w stanie unieść rolki do urządzeń transportowych? Z pewnością powiedzą Państwo, że zależy to od tego, jakie rolki przeznaczone są do danych urządzeń transportowych. Prawda. My przyjrzeliśmy się tej kwestii bliżej i wybraliśmy naszą najmocniejszą rolkę: oferując nośność 800 kg, rolka widłowa do wózków podnośnych okazała się być niepokonana. Rolki te maja bardzo małą średnicę koła. Najmniejsza z nich wynosi 82 mm. Rolki widłowe łączone są z kółkami skrętnymi o nośności 400 kg. Takie połączenie charakteryzuje się zatem nośnością całkowitą wynoszącą ponad 2 tony.

Wracając do wartości średnich: kółko półelastyczne, które można zamontować na przykład pod kontenerem na rolkach lub pod wózkiem skrzyniowym z aluminium ma nośność ok. 120 kg. W połączeniu z trzema kolejnymi rolkami transport ciężkich ładunków będzie dziecinne prosty.