Marka
Dł. wewn.
Kod FEFCO

Kartony

„Uwaga, karton!'' Dokładniej rzecz ujmując kartony: wytłaczane, składane, z pokrywą samouszczelniającą, przeprowadzkowe itp. itd. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kartony dla lepszego, łatwiejszego i bezpiecznego transportu towarów.

W kategorii Kartony oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTbasic.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 21
Widok:
Kartony
Tutaj znajdą Państwo kartony do skutecznej ochrony produktu i łatwej obsługi podczas transportu i magazynowania. Używając odpowiednich kartonów, można zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, takim jak reklamacje z powodu uszkodzeń podczas transportu i niezadowoleni klienci. Stan, w jakim produkt dociera do klienta, jest wizytówką starań podjętych przez producenta w procesie produkcji i wysyłki. Funkcjonalne kartony muszą zatem sprostać wielu wymaganiom. W naszym internetowym asortymencie znajdą Państwo kartony odpowiednie do wysyłki Państwa produktów.

Wydajność podczas pakowania i wysyłki
Funkcjonalne kartony cieszą się uznaniem wśród klientów. Z jednej strony zamówiony towar przychodzi w doskonałym stanie, w którym rozpoczął swoją podróż, a z drugiej strony profesjonalny sposób pakowania świadczy o tym, że nie szuka się oszczędności tam, gdzie jest to niewskazane. Dzięki bogatej ofercie dostępnych w KAISER+KRAFT wysokiej jakości kartonów można z łatwością, szybko i skutecznie znaleźć optymalne rozwiązanie każdego problemu związanego z pakowaniem. Jedno- lub wieloczęściowe, w różnych rozmiarach i kształtach zapewniają one optymalną ochronę podczas wysyłki i magazynowania. Zachęcamy Państwa do wyboru spośród licznych artykułów do pakowania i wysyłki kartonów, które będą w odpowiedni sposób chroniły Państwa produkty. Oczywiście mogą Państwo odszukać wymagany produkt bezpośrednio za pomocą kodu FEFCO (np. FEFCO 0427).