+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. wewn.
Kategoria
Kod FEFCO
Materiał
Nośność
Szer. wewn.
Wys. wewn.
 

Kartony

„Uwaga, karton!'' Dokładniej rzecz ujmując kartony: wytłaczane, składane, z pokrywą samouszczelniającą, przeprowadzkowe itp. itd. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kartony dla lepszego, łatwiejszego i bezpiecznego transportu towarów.
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
| | |
Karton składany SPEEDBOX
1-warstwowy, opak. 50 szt.
netto
od 132,-
Opakowanie mocujące
z wkładką mocującą i opakowaniem zewnętrznym, opak. 25 szt.
netto
od 1.110,-
Opakowanie mocujące
"All in one'', opak. 40 szt.
netto
od 1.140,-
Pudełko kartonowe, FEFCO 0201
z tektury 2-warstwowej
netto
od 518,-
Kartony do wysyłki
z automatycznym dnem i zamknięciem samoprzylepnym
netto
od 743,-
Karton składany, FEFCO 0201
z tektury 1-warstwowej
netto
od 182,-
Karton składany, FEFCO 0201
z tektury 2-warstwowej
netto
od 294,-
netto
od 999,-
netto
od 1.140,-
Profesjonalne kartony składane
z tektury 1-warstwowej, FEFCO 0701
netto
od 200,-
Profesjonalne kartony składane
z tektury 2-warstwowej
netto
od 999,-
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
Kartony
Tutaj znajdą Państwo kartony do skutecznej ochrony produktu i łatwej obsługi podczas transportu i magazynowania. Używając odpowiednich kartonów, można zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, takim jak reklamacje z powodu uszkodzeń podczas transportu i niezadowoleni klienci. Stan, w jakim produkt dociera do klienta, jest wizytówką starań podjętych przez producenta w procesie produkcji i wysyłki. Funkcjonalne kartony muszą zatem sprostać wielu wymaganiom. W naszym internetowym asortymencie znajdą Państwo kartony odpowiednie do wysyłki Państwa produktów.

Wydajność podczas pakowania i wysyłki
Funkcjonalne kartony cieszą się uznaniem wśród klientów. Z jednej strony zamówiony towar przychodzi w doskonałym stanie, w którym rozpoczął swoją podróż, a z drugiej strony profesjonalny sposób pakowania świadczy o tym, że nie szuka się oszczędności tam, gdzie jest to niewskazane. Dzięki bogatej ofercie dostępnych w KAISER+KRAFT wysokiej jakości kartonów można z łatwością, szybko i skutecznie znaleźć optymalne rozwiązanie każdego problemu związanego z pakowaniem. Jedno- lub wieloczęściowe, w różnych rozmiarach i kształtach zapewniają one optymalną ochronę podczas wysyłki i magazynowania. Zachęcamy Państwa do wyboru spośród licznych artykułów do pakowania i wysyłki kartonów, które będą w odpowiedni sposób chroniły Państwa produkty. Oczywiście mogą Państwo odszukać wymagany produkt bezpośrednio za pomocą kodu FEFCO (np. FEFCO 0427).

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów