Rozwiązania przestrzenne z serwisem projektowym KAISER+KRAFT.

Projekty: by niemożliwe stało się możliwe

Nowa hala. Modułowe biura halowe. Inteligentne ścianki działowe. A może indywidualne rozwiązania do magazynu? Montaż, planowanie, instalacja. Wykonujemy wszelkie zadania w tym zakresie.

Nasz zespół potrafi nawet wywołać uśmiech na Państwa twarzy! Nasi mistrzowie są bowiem zawsze tuż obok Państwa, aby zrealizować każdą Państwa wizję. Pozostaje zatem zabrać się do pracy: pomysł pochodzi od Państwa – wyposażenie od nas.

Nasz sposób realizacji projektów.

Przygotowanie

1. Przygotowanie

Podczas spotkania najpierw spisujemy wszystkie Państwa wymagania: wielkość pomieszczenia i wyposażenie, aspekty ergonomii i wszystkie inne kwestie, które są dla Państwa ważne.

Planowanie i organizacja

2. Planowanie i organizacja

Na podstawie Państwa wymagań tworzymy plan i organizujemy wszystkie działania, które pozwolą ten plan zrealizować. Aby mogli Państwo dokładnie przyjrzeć się swoim pomieszczeniom, pracujemy na programie pCon.planner. Dzięki temu możemy wizualizować pomieszczenia w 2D i 3D, a także w sposób fikcyjny je organizować, wyposażać i adaptować.

Realizacja i zakończenie

3. Realizacja i zakończenie

Dbamy o to, aby wszystko dotarło tam, gdzie powinno. Koordynujemy dostawców usług, jak również dostawę i montaż. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy również wspólnie z Państwem odbiór końcowy.

Zajmiemy się tym.

Zapewniamy wszystko, czym dysponujemy: wieloletnie doświadczenie, osobiste i przystępne doradztwo, a także gotowość do przyjmowania i rozwiązywania nawet skomplikowanych zadań. Na Państwa życzenie chętnie przejmiemy również całą realizację projektu – od określenia wymagań, poprzez planowanie, organizację i uzyskanie pozwoleń, aż po dostawę towaru, wykonanie i odbiór końcowy. W ten sposób pomysły stają się projektami. A czasem nawet przyszłością.

Jesteśmy gotowi na Państwa wyzwanie. Prosimy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 623 03 42 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Osobiście

Osobiście

Jedna osoba kontaktowa zajmie się wszystkimi Państwa wymaganiami.

Z doświadczeniem

Z doświadczeniem

Nasi kierownicy projektów mają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów.

Wszechstronnie

Wszechstronnie

Realizujemy projekty dla szerokiego spektrum branż.

WILO – Fabryka w fabryce, Dortmund, Nadrenia Północna-Westfalia

Podczas planowania i realizacji projektu należało wziąć pod uwagę i skoordynować wiele czynników. Począwszy od poszczególnych produktów, których dostępność i czas dostawy musiały być skoordynowane z ważnymi etapami projektu, aż po wymóg, aby koncepcja przestrzenna umożliwiała maksymalną elastyczność, a jednocześnie spełniała najwyższe wymagania w zakresie jakości, trwałości i izolacji akustycznej.

Głównym czynnikiem sukcesu było planowanie i wsparcie. Dawało to gwarancję, że harmonogram zostanie dotrzymany oraz że możliwe będzie natychmiastowe dostosowanie się nawet do najdrobniejszych zmian wprowadzonych przez klienta w ostatniej chwili.

Projekty i referencje wt$

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Badenia-Wirtembergia

Czy wiedzą Państwo, czym jest ruchomy stół? W tym przypadku jest to udane przemysłowo-artystyczne połączenie nożycowego wózka podnośnego KAISER+KRAFT z koncepcją architektki wnętrz Ivonne Krehl. Parter 300-letniego, zabytkowego budynku dziekanatu w Ludwigsburgu miał zostać przeprojektowany na miejsce spotkań – z ruchomym stołem pośrodku, który zaprasza, by zostać w tym miejscu na dłużej. Zachęcamy do lektury, a dowiedzą się Państwo, jak wielki potencjał drzemie w nożycowym wózku podnośnym.

Projekty i referencje pha

Trumpf, Ditzingen, Badenia-Wirtembergia

Czy wiedzą Państwo, że nawet pomieszczenia mogą się uśmiechać? Przynajmniej takie wrażenie odnosi się w obszarze wejściowym firmy Trumpf. Wspólnie zmieniliśmy nieco aranżację tego miejsca, dostosowując je do nowych warunków, tak aby pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi byli tu przyjmowani nie tylko serdecznie, ale także w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Projekty i referencje pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Sołniecznogorsk

Nowy zakład w Rosji, położony 40 kilometrów na północny zachód od Moskwy, o powierzchni 85 hektarów: Witamy w Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty i referencje pha

ZOTT, Mertingen, Bawaria

Czarne przejścia, śluzy higieniczne i wymuszony ruch pracowników? Witamy w świecie producentów żywności, w którym obowiązują surowe przepisy w zakresie higieny i wzięciem cieszą się dobrze przemyślane koncepcje organizacji przestrzeni. W nowym zakładzie produkcyjnym przedsiębiorstwa z branży mleczarskiej Zott firma KAISER+KRAFT wzięła na siebie m.in. wyposażenie pomieszczeń socjalnych.

Projekty i referencje pha

RWE Innogy, Helgoland, Szlezwik-Holsztyn

Projekty jak ten należą w KAISER+KRAFT Niemcy do rzadkości: setki skrzynek i pojemników do ustawiania w stos, do tego regały w wersjach specjalnych, konieczne do wyposażenia magazynu. I jeszcze ta niesamowita lokalizacja: wyspa na pełnym morzu – Helgoland.

Projekty i referencje pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

W celu prowadzenia procesów zapewnienia jakości oraz utworzenia laboratorium badawczego firma Egon Grosshaus GmbH & Co. KG przekształciła halę w powierzchnie biurowe – bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w konstrukcji budynku.

Nadzór nad planowaniem i realizacją projektu objęła firma KAISER+KRAFT Niemcy.

Projekty i referencje pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bawaria

Vishay Electronic skoncentrowała działalność swojego globalnego centrum logistycznego części elektronicznych w małym niemieckim miasteczku Selb, w pełni zdając się przy projektowaniu wyposażenia wnętrza na doradztwo oraz produkty KAISER+KRAFT Niemcy. W nowo wybudowanym obiekcie o użytkowej powierzchni magazynowej 2150 metrów kwadratowych zadbano o odpowiednie wyposażenie.

Projekty i referencje wt$

CWS-boco, Wiesbaden, Hesja

Nowa lokalizacja, nowe biura: jesienią 2014 r. firma tekstylna CWS-boco z Wiesbaden-Nordenstadt przeniosła się do nowej siedziby. Dział sprzedaży zyskał nowoczesne i ergonomiczne stanowiska pracy oraz pomieszczenia socjalne, rozmieszczone na powierzchni 1800 m². Za koordynację, projekt i wyposażenie odpowiadała firma KAISER+KRAFT Niemcy.

Projekty i referencje pha
Projekty i referencje mg$

Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe

Fabryka w fabryce. Stół jako dzieło sztuki na nożycowym wózku podnośnym. Albo uśmiechnięte pomieszczenia. Z radością sprawimy, aby i dla Państwa niemożliwe stało się możliwe.