O nas

Projekty i referencje

W KAISER+KRAFT klienci otrzymują wszystko, czego potrzebują do swojej firmy. Zadania naszych biur handlowych nie ograniczają się do samej sprzedaży produktów, lecz obejmują także planowanie i doradztwo. Cieszymy się, że na kolejnych stronach możemy Państwu przedstawić niektóre zakończone już projekty naszej firmy działającej na terenie całej Europy, które pomogą Państwu zapoznać się z metodami postępowania przy kompleksowej opiece nad powierzonymi projektami.

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Badenia-Wirtembergia

Czy wiedzą Państwo, czym jest ruchomy stół? W tym przypadku jest to udane przemysłowo-artystyczne połączenie nożycowego wózka podnośnego KAISER+KRAFT z koncepcją architektki wnętrz Ivonne Krehl. Parter 300-letniego, zabytkowego budynku dziekanatu w Ludwigsburgu miał zostać przeprojektowany na miejsce spotkań – z ruchomym stołem pośrodku, który zaprasza, by zostać w tym miejscu na dłużej. Zachęcamy do lektury, a dowiedzą się Państwo, jak wielki potencjał drzemie w nożycowym wózku podnośnym.

Projekty i referencje pha

Trumpf, Ditzingen, Badenia-Wirtembergia

Czy wiedzą Państwo, że nawet pomieszczenia mogą się uśmiechać? Przynajmniej takie wrażenie odnosi się w obszarze wejściowym firmy Trumpf. Wspólnie zmieniliśmy nieco aranżację tego miejsca, dostosowując je do nowych warunków, tak aby pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi byli tu przyjmowani nie tylko serdecznie, ale także w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Projekty i referencje pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Sołniecznogorsk

Nowy zakład w Rosji, położony 40 kilometrów na północny zachód od Moskwy, o powierzchni 85 hektarów: Witamy w Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty i referencje pha

ZOTT, Mertingen, Bawaria

Czarne przejścia, śluzy higieniczne i wymuszony ruch pracowników? Witamy w świecie producentów żywności, w którym obowiązują surowe przepisy w zakresie higieny i wzięciem cieszą się dobrze przemyślane koncepcje organizacji przestrzeni. W nowym zakładzie produkcyjnym przedsiębiorstwa z branży mleczarskiej Zott firma KAISER+KRAFT wzięła na siebie m.in. wyposażenie pomieszczeń socjalnych.

Projekty i referencje pha

RWE Innogy, Helgoland, Szlezwik-Holsztyn

Projekty jak ten należą w KAISER+KRAFT Niemcy do rzadkości: setki skrzynek i pojemników do ustawiania w stos, do tego regały w wersjach specjalnych, konieczne do wyposażenia magazynu. I jeszcze ta niesamowita lokalizacja: wyspa na pełnym morzu – Helgoland.

Projekty i referencje pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

W celu prowadzenia procesów zapewnienia jakości oraz utworzenia laboratorium badawczego firma Egon Grosshaus GmbH & Co. KG przekształciła halę w powierzchnie biurowe – bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w konstrukcji budynku.

Nadzór nad planowaniem i realizacją projektu objęła firma KAISER+KRAFT Niemcy.

Projekty i referencje pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bawaria

Vishay Electronic skoncentrowała działalność swojego globalnego centrum logistycznego części elektronicznych w małym niemieckim miasteczku Selb, w pełni zdając się przy projektowaniu wyposażenia wnętrza na doradztwo oraz produkty KAISER+KRAFT Niemcy. W nowo wybudowanym obiekcie o użytkowej powierzchni magazynowej 2150 metrów kwadratowych zadbano o odpowiednie wyposażenie.

Projekty i referencje wt$

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia

Ralf Müller zapewnia kurom mobilny dom, a my dostarczamy pasujące podwozie. Współpraca z KAISER+KRAFT Niemcy trwa od 2013 r. i w tym czasie zbudowano już ponad 100 kurników, w których wykorzystano nasze podwozie.

Projekty i referencje pha

CWS-boco, Wiesbaden, Hesja

Nowa lokalizacja, nowe biura: jesienią 2014 r. firma tekstylna CWS-boco z Wiesbaden-Nordenstadt przeniosła się do nowej siedziby. Dział sprzedaży zyskał nowoczesne i ergonomiczne stanowiska pracy oraz pomieszczenia socjalne, rozmieszczone na powierzchni 1800 m². Za koordynację, projekt i wyposażenie odpowiadała firma KAISER+KRAFT Niemcy.

Projekty i referencje pha