Projekt ENOTEC GmbH

Więcej miejsca!

Zadanie

Minimalizacja zużycia energii, redukcja emisji, optymalizacja procesów. Jako czołowa firma w dziedzinie analizy gazów spalinowych i tlenu, firma ENOTEC GmbH przywiązuje do tego szczególną wagę. Planowanie, rozwój i produkcja analizatorów gazów ENOTEC na potrzeby kontroli procesów i CEMS są całkowicie ukierunkowane na te cele. Aby móc przechowywać i archiwizować liczne dokumenty i akta firmy, pilnie należało stworzyć zajmująca niewiele miejsca instalację.

Rozwiązanie

Po ustaleniu szczegółowych wymiarów dokładnie dopasowanych do warunków na miejscu oraz po osobistych konsultacjach z klientem, znaleziono rozwiązanie dla nowego archiwum: pomost magazynowy z regałami, które można było umieścić zarówno na tej nowej konstrukcji, jak i pod nią.

Referencje ENOTEC GmbH ler

Projekt

Monterzy KAISER+KRAFT mieli do wykonania liczne prace przygotowawcze. Ze względu na istniejącą ściankę gipsową służącą za przegrodę pomieszczeń z planowanego miejsca montażu najpierw trzeba było usunąć regał paletowy, a następnie ponownie go zainstalować w innej lokalizacji.

Aby rozpocząć właściwy projekt, czyli montaż pomostu magazynowego z regałami, po konsultacjach z klientem uwzględniono jego indywidualne potrzeby – i w firmie ENOTEC GmbH szybko i niezawodnie stworzono więcej miejsca na akta i dokumenty.

Wyjątkowe wyzwanie

Specjalne wyzwania wymagają specjalnych środków. Przed realizacją projektu należało najpierw stworzyć odpowiednią przestrzeń, aby następnie według dokładnych wymiarów przeprowadzić montaż pomostu magazynowego.

Referencje ENOTEC GmbH ler
Referencje ENOTEC GmbH mg$

Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli przymierzają się Państwo do opracowania własnego projektu, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą w wyborze produktów i pomogą w realizacji.

Kontakt w sprawie doradztwa, analizy i planowania potrzeb wyposażenia technicznego