Projekt Bohle Isoliertechnik

Doskonale wkomponowane, optymalnie izolowane

Projekt

Zadanie

Grupa Bohle to specjaliści w branży budowlanej oferujący wszechstronną wiedzę fachową. Eksperci z firmy Bohle Isoliertechnik GmbH w Kolonii doskonale doradzą na przykład w kwestii unikania niezamierzonych strat energii i stosowania izolacji cieplnej, chłodniczej i akustycznej. Jeden z tych ekspertów potrzebował nowego biura, które miało być bezpośrednio zintegrowane z zakładem.

Bohle Isoliertechnik wt$

Rozwiązanie

Realizacja projektu była poprzedzona szczegółowymi, osobistymi konsultacjami na miejscu. Następnie niezwłocznie przedstawiono klientowi ofertę izolowanego akustycznie, elastycznego systemu biura halowego. Po szczegółowym planowaniu, w tym nakreśleniu rzutu pomieszczenia, projekt został zrealizowany sprawnie, w możliwie najkrótszym czasie i zgodnie z życzeniami klienta.

Bohle Isoliertechnik wt$

Bohle Isoliertechnik

„Jesteśmy w pełni zadowoleni z realizacji projektu biura halowego. Współpraca z KAISER+KRAFT była pierwszorzędna. Pracownicy są nie tylko kompetentni, lecz w każdej chwili można było także skontaktować się z nimi telefonicznie lub drogą mejlową.“

Choć biuro halowe składa się ze standardowych elementów, można je było dostosować do potrzeb klienta i idealnie wkomponować w halę produkcyjną. Taka elastyczność systemu w pełni spełniała postawione wymagania.

Ostatecznie klient był pod szczególnym wrażeniem wysokiej jakości użytych materiałów, a także docenił ograniczenie poziomu hałasu w biurze oraz całościowy pakiet z gwarantowanym terminem montażu i otwartym, uczciwym doradztwem.

Wyjątkowe wyzwanie

Biuro miało być zintegrowane z zakładem. Dlatego też – ze względu na wysoki poziom hałasu – konieczne było zainstalowanie w systemie biura halowego wysokiej jakości elementów zapewniających izolację akustyczną.

Koncepcja się sprawdziła: uzyskano wyraźnie odczuwalne zmniejszenie poziomu hałasu wewnątrz biura.

Bohle Isoliertechnik wt$
Bohle Isoliertechnik mg$

Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli przymierzają się Państwo do opracowania własnego projektu, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą w wyborze produktów i pomogą w realizacji.

Kontakt w sprawie doradztwa, planowania i analizy potrzeb: