+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wysokość
Wys. stołu
Wys. siedziska
Wersja podłokietników
Szer. blatu
Materiał siedziska
Materiał powierzchni siedziska i oparcia
Kolor siedziska
Kolor powierzchni siedziska i oparcia
Pokaż więcej
 

Ławki parkowe

Jeśli nie mają Państwo już siły stać, oferujemy wygodne ławki parkowe, dzięki którym spędzą Państwo przyjemną przerwę obiadową, będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z kolegami i koleżankami a przy okazji zażyją odrobiny słońca – wszystko to w wyjątkowo komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do ustawienia na zewnątrz budynków.
Znaleziono 34 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 34 artykuł/-y/ -ów

Ławki parkowe - wyjdźmy na powietrze!

Kiedy tylko słonko zaczyna mocniej przygrzewać, każdy pracownik chce spędzić przerwę na zewnątrz. Dobrze, świeże powietrze to w końcu doskonałe remedium na ospałość, oznaki zmęczenia i zamglenie umysłowe. Zamiast zażywać słońca stojąc, Państwa pracownicy od teraz na przerwach będą rozkoszowali się ładną pogodą na ławkach z tworzywa i ławkach drewnianych. Ta inwestycja z pewnością się Państwu opłaci.

Nieformalny czynnik sukcesu

Większość pomysłów i innowacji nie rodzi się wcale przy biurku. Nabierają one kształtów w trakcie nieformalnych rozmów z kolegami i koleżankami lub podczas relaksującego lunchu na pięknie ukształtowanym obszarze zewnętrznym firmy.

Im wygodniej usadzeni pracownicy lub rozmówcy, tym lepiej. Z tego względu zwracamy szczególną uwagę, aby nasze ławki do siedzenia nie tylko były funkcjonalne, lecz również atrakcyjne od strony wizualnej, zachęcając w ten sposób do rozmów i rozmówek z kolegami. Niezależnie, czy ławka drewniana, klasyczna ławka parkowa, czy zestaw do siedzenia – wybrać należy model najlepiej pasujący do otoczenia Państwa zakładu.

Czynnik sukcesu ładnie ukształtowanego terenu zewnętrznego zakładu wzrasta z ilością uwzględnionych detali. Samotna ławka, ustawiona na tle pustej ściany może być rzecz jasna atrakcyjna. Jeśli do całości obrazu dodamy jednak odrobinę zieleni, ustawimy pojemniki na odpady i popielnice oraz zainstalujemy zadaszenie, ławka ta stanie się popularnym miejscem spotkań – ponad działami i hierarchią w firmie.

Ławki to sam początek

Mówiąc, że w KAISER+KRAFT oferujemy „Wszystko do stosowania na zewnątrz'', zapewniamy, że tak właśnie jest. Nie mamy tu na myśli wyłącznie szerokiego asortymentu produktów. W przypadku tematów specjalnych doradzamy Państwu za pośrednictwem naszych poradników zakupów. Dodatkowych informacji mogą Państwo zasięgnąć u nas osobiście. Szukając partnera w realizacji indywidualnych rozwiązań są Państwo u nas w dobrych rękach.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów