Marka
Wybór asortymentu
  • Asortyment z katalogu (41)
  • Asortyment dostępny wyłącznie online (29)
Cena brutto
40
40
2682
2682
-

Zamki, klucze itp.

Zamykanie, wykluczanie, ryglowanie, przechowywanie, zabezpieczanie, trzymanie pod kluczem: jest tyle słów opisujących tę jedną rzecz. Ile słów tyle zamków i kluczy znajdą Państwo w naszej ofercie.

W kategorii Zamki, klucze itp. oferujemy Państwu produkty następujących marek: Wolf, Axelent, CP, EUROKRAFTpro, Mannus, HelgeNyberg, ZARGES, Gmoehling, Vetter.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 70
Widok:
Zamki, klucze itp.
Tutaj znajdą Państwo wszelkiego rodzaju zamki i klucze. Każdy, kto szuka prostego zamka do szafki lub pojemnika, dobrze trafił, jednak w sklepie internetowym oferujemy także różnorodne specjalne zamki. Prezentujemy Państwu zamki wraz z kluczami do pojemników magazynowych, systemów szaf i wszelkich innych obszarów w przedsiębiorstwie, gdzie liczy się bezpieczne przechowywanie i zamykanie. Za pomocą zamka numerycznego można skutecznie zapobiegać dostępowi „właśnie przechodzących'' osób niepowołanych. Zamki elektroniczne nadają się do schowków i obsługuje się je bez użycia klucza poprzez podanie określonej kombinacji cyfr. Tego rodzaju kody można przy tym przypisać jednocześnie kilku użytkownikom, tak aby system zamykania można było stosować również w celu zarządzania dostępem personelu do poszczególnych miejsc. Zamki elektroniczne można również wykorzystywać w szufladach w biurku lub innych schowkach. Właściwe wymogi dotyczące instalacji znajdują się w odpowiednich opisach produktów.

Funkcjonalne systemy zamykania
W naszym dostępnym przez Internet bogatym wyposażeniu dodatkowym znajdują się również odpowiednie zapasowe zamki, które przydadzą się w razie zgubienia klucza lub gdy z jakichkolwiek innych powodów zamki muszą zostać wymienione. Czy to zamki dwubródkowe, klucze trójkątne, czy też zamki z półcylindrem profilowanym: dzięki naszej szerokiej ofercie nie trudno jest znaleźć ten właściwy system zamykania. Kompletne wyposażenie dodatkowe uzupełniają oczywiście również zawieszki do kluczy z etykietami, a także zatrzaski do drzwi uchylnych. Tym samym całe wyposażenie firmy, od systemu zamykania w dużych budynkach po dobrze schowany bezpieczny sejf, można zabezpieczyć tymi wysokiej jakości produktami. W KAISER+KRAFT można dostać również zamki z otworem wrzutowym na monety, np. do szaf szatniowych. Niezależnie od tego, jakie ilości zamków, kluczy i związanego z nimi wyposażenia dodatkowego są potrzebne: KAISER+KRAFT zapewnia szybką dostawę. Zachęcamy Państwa do zamówienia w KAISER+KRAFT nowego wyposażenia lub potrzebnych zamków zapasowych po bardzo atrakcyjnej cenie.