+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Usługi serwisowe

Serwis najwyższej klasy: z całego serca pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas usług i dołączyli do grona naszych stałych klientów. Dlatego nasze – dedykowane Państwu – usługi serwisowe obejmują zarówno procesy podczas zakupu jak i po nim. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na Państwa pytania i użyczą wymaganego, profesjonalnego wsparcia w trakcie zakupów.
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów
| | |
asecos - Dostawa do miejsca użytkowania
do szafy na substancje niebezpieczne - szer. szafy ok. 600 mm
netto
504,-
asecos - Dostawa do miejsca użytkowania
do szafy na substancje niebezpieczne - szer. szafy ok. 900 mm
netto
566,-
asecos - Dostawa do miejsca użytkowania
do szafy na substancje niebezpieczne - szer. szafy ok. 1200 mm
netto
566,-
netto
717,-
Sejfy - serwis transportowy
odpłatna dostawa do miejsca użytkowania
netto
6,-
netto
od 0,10
Rozładunek
dopłata
Cena na zapytanie
Rozładowywanie
za pomocą zamówionego stertownika
netto
930,-
Rozładowywanie dźwigiem / stertownikiem
do kontenera magazynowego na substancje niebezpieczne
Cena na zapytanie
Model specjalny
indywidualnie według Państwa życzenia
Cena na zapytanie
Część zamienna
do artykułu
Cena na zapytanie
Lakierowanie specjalne
dostępne w prawie każdym kolorze RAL
netto
0,10
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów
Usługi serwisowe
Usługi serwisowe można łatwo zamówić z wieloma produktami z naszej oferty internetowej. W codziennej pracy często pojawiają się problemy, których nie można rozwiązać przy użyciu własnego wyposażenia lub byłoby to bardzo trudne. Stary sejf trzeba wywieźć i zastąpić nowym. Dostarczono nowe meble biurowe, ale ich montaż nie jest wliczony w dostawę. Trzeba rozładować ciężarówkę, ale nie można podjechać bezpośrednio pod halę magazynową. Albo też potrzebne jest planowanie CAD. W takich sytuacjach zaleca się zamówienie usług serwisowych, tak aby nie zakłócać bez sensu własnej produkcji poprzez oddelegowanie do danych zadań niezbędnego personelu i wyposażenia. Wyszkoleni pracownicy z profesjonalnymi urządzeniami i wyposażeniem dodatkowym wypełnią postawione przed nimi zadania z pełną koncentracją i fachowością. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasza pomoc, Twoja korzyść
Wystarczy jedno kliknięcie, aby zamówić profesjonalne usługi serwisowe i w ten sposób zapewnić szybkie i oszczędne wykonanie wszelkich ewentualnych zadań, które nie wchodzą w zakres Państwa działalności. W przypadku jednorazowych zadań zaleca się zamówienie odpowiednich do tego celu usług serwisowych. Pozwólcie Państwo firmie KAISER+KRAFT skutecznie zająć się pozaplanowymi zadaniami. Oferowane usługi serwisowe obejmują bezpieczny transport sejfów, a także fachowy rozładunek ciężarówek za pomocą stertownika. Stała konserwacja i profesjonalny serwis montażowy w przypadku wszelkiego rodzaju mebli biurowych, a także zaopatrywanie w części zamienne to kolejne usługi serwisowe świadczone przez KAISER+KRAFT.
Porównanie produktów