Przegrody, ścianki działowe

Najlepszym sposobem zoptymalizowanego wykorzystania powierzchni magazynowych i składowych są ścianki działowe do szaf, szafek, dużych regałów, koszy i szuflad.

W kategorii Przegrody, ścianki działowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (106)
  • Zrównoważony produkt (1)
Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 107
Przegrody, ścianki działowe
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo funkcjonalne przegrody i ścianki działowe, które służą do praktycznego wykorzystania dostępnych powierzchni. Kiedy przechowuje się wiele różnorodnych rzeczy, zasadnicze znaczenie dla optymalnego wykorzystania miejsca ma zapewnienie profesjonalnego i przejrzystego podziału. Właśnie tu z pomocą przychodzą ścianki działowe i przegrody. W tej grupie produktów istnieje duży wybór funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego. Ścianki działowe umożliwiają optymalne wykorzystanie powierzchni w każdym magazynie. Podczas składowania i przechowywania drobnych części lub części luzem dobrym rozwiązaniem są przegrody do przejrzystych skrzynek magazynowych. Te ścianki działowe umożliwiają przechowywanie w jednej przejrzystej skrzynce magazynowej mniejszych ilości różnych przedmiotów, dzięki czemu ogranicza się liczbę skrzynek i oszczędza miejsce. Tego rodzaju przegrody i podziały można również stosować w innych małych skrzynkach i walizkach do przechowywania. Do każdej skrzynki mamy bowiem dokładnie dopasowane rozwiązanie. W przypadku systemów regałów przejrzyste składowanie ułatwiają przegrody do regału, przy czym zastosowanie mają tutaj przegrody półek i przegrody blaszane. Łatwy montaż i różnorodna wysokość umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Możliwości podziału dostępne są również dla pojemników kratowych i palet. Pojemniki kratowe dzieli się za pomocą ścianek działowych z kraty stalowej, natomiast w przypadku palet fachowym rozwiązaniem są drewniane ramy nasadzane.

Przemyślane rozwiązania do biura
Również w obszarze administracji przegrody i ścianki działowe zapewniają praktyczną oszczędność miejsca i przejrzystość. Przydatnym wyposażeniem dodatkowym do biura są przykładowo przegrody do dzielenia szuflad, do kontenera biurkowego lub szafek na kartotekę wiszącą. Mniejsze ścianki działowe do regałów biurowych stanowią uzupełnienie tej kategorii produktów, przy czym montaż polega w tym wypadku na zwykłym wetknięciu. Oczywiście we wszystkich tych obszarach zastosowań można zawsze wybierać spośród konkretnych wielkości i kształtów, co ułatwia znalezienie dla różnych potrzeb optymalnego rozwiązania. Wyposażenie dodatkowe w kategorii przegrody i ścianki działowe jest tak różnorodne, że z pewnością znajdą Państwo w KAISER+KRAFT produkty odpowiednie do Państwa przedsiębiorstwa.