Półki, półki wkładane

Zaprojektujcie Państwo szafy i regały, tak by odpowiadały indywidualnym potrzebom i wymaganiom: różnego rodzaju półki pozwolą zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania. W KAISER+KRAFT oferujemy półki w wielu wersjach na duże i mniejsze przybory w magazynie i biurze.

W kategorii Półki, półki wkładane oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, hofe, SCHULTE, LISTA, C+P, EUROKRAFTbasic, mauser, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, asecos, HelgeNyberg, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, MUNK, QUIPO, STEMO, Twinco.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (585)
  • Zrównoważony produkt (5)
Istotne
Liczba artykułów: 590

Elastyczne półki do szaf i regałówNiezależnie od ich rodzaju półki do regałów i szaf mają jedną wspólną cechę. Nie są trwale przymocowane do mebla, lecz opierają się na elementach nośnych. Dzięki temu są one bardzo elastyczne w zastosowaniu; można je bowiem dowolnie wkładać i wyjmować. W zależności od rodzaju regałów lub szaf również wysokość półek może być zróżnicowana.Regały i szafy do biur i pomieszczeń magazynowych są zazwyczaj znormalizowane. Zaleta: doposażenie ich półkami nie nastręcza żadnych problemów. Wybór nie jest więc ograniczony do jednego producenta, co jest praktyczne zwłaszcza wówczas, gdy producent starszych systemów regałowych nie jest już znany. Nawet takie systemy można w każdej chwili uzupełnić odpowiednimi półkami.Od stabilnych do odpornych: różne wersje półekPółki, w tym półki regałowe, mogą być wykonane z różnych materiałów. W zależności od potrzeb mogą to być na przykład mocne półki metalowe, atrakcyjne wizualnie półki drewniane lub odporne półki z tworzywa. Wyjątkowo trwałe i wytrzymałe na intensywne użytkowanie są półki wykonane ze stali szlachetnej. Są one dostępne w wersji z powierzchnią gładką lub perforowaną.Z kolei dostępne w naszej ofercie półki z drewna wykonane są z mocnych płyt MDF i oklejone dookoła okleiną z tworzywa. Dzięki temu są bardzo łatwe w czyszczeniu. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo również wiele innych półek, na przykład do szaf z roletami, wózków stołowych czy szaf z drzwiami przesuwnymi. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę, a w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.