Marka
Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
15
15
3900
3900
-

Półki, półki wkładane

Ważny element wyposażenia dodatkowego w biurze, magazynie lub zakładzie: półki piętrowe, wkładane i zwykłe. Oferują dużą ilość miejsca i gwarantują ład i porządek oraz możliwość indywidualnego dopasowania i umiejscowienia w szafach i regałach.

W kategorii Półki, półki wkładane oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, hofe, SCHULTE, LISTA, CP, mauser, EUROKRAFTbasic, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, QUIPO, asecos, HelgeNyberg, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, MUNK, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, STEMO, Twinco.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 589
Widok:
Półki pojedyncze, półki, półki wkładane
Tutaj znajdą Państwo półki pojedyncze, półki i półki wkładane. Wysokiej jakości stabilne regały i szafy do biur, magazynów i innych obiektów oferuje jedynie ograniczona liczba znanych producentów. Te różnorodne elementy wyposażenia mają przy tym najczęściej standardowe wymiary, co daje tę zaletę, że półki i półki wkładane można zawsze dokupić jako wyposażenie dodatkowe. Nie jest przy tym istotne, by dodatkowe półki pochodziły od tego samego producenta, ponieważ półki regałowe różnych producentów można często stosować wymiennie. Szczególnie starsze systemy regałowe, których producenci nie są już znani, można nawet po długim czasie nadal uzupełnić tymi uniwersalnie stosowanymi półkami i półkami wkładanymi. A jeśli z czasem dany mebel staje się za mały, również nie ma potrzeby jego całkowitej wymiany. KAISER+KRAFT oferuje bogaty wybór półek, które pasują do standardowych systemów.

Stabilne półki i półki wkładane z różnorodnych materiałów
Oferta półek i półek wkładanych obejmuje powszechnie stosowane wyposażenie dodatkowe do szaf i regałów z metalu i drewna. Ponadto dostępne są półki regałowe ze stabilnego i odpornego tworzywa, które są idealne do specjalnych zastosowań. Półki z metalu są lakierowane proszkowo lub zrobione ze stali szlachetnej. Są one odporne i zapewniają wyjątkowo długą żywotność nawet przy dużym obciążeniu. Nasza oferta obejmuje również półki regałowe z gładką lub perforowaną powierzchnią. Półki z drewna wykonane są natomiast ze stabilnej płyty pilśniowej i w całości oklejone okleiną, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu i da się z nich łatwo usunąć nawet ciężkie zabrudzenia. Specjalne półki i półki wkładane do szaf z roletami, wózków stołowych lub szaf z drzwiami przesuwnymi są zaprojektowane w taki sposób, aby w późniejszym czasie można je było bez problemu dodać jako wyposażenie dodatkowe. W różnorodnej ofercie KAISER+KRAFT znajdą Państwo półki i półki wkładane pasujące również do wyposażenia Państwa biura i magazynu.