+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
Rodzaj mocowania
Materiał
Głębokość
 

Szyldy, tabliczki na drzwi

Gdzie w Państwa firmie pracuje pan X? A gdzie znajdę panią Y? Dokładne oznakowanie pozwoli Państwa klientom lub pracownikom bez trudu odnaleźć szukane miejsca i osoby. Tabliczki na drzwi posłużą za doskonały drogowskaz w meandrach firmowych korytarzy.
Znaleziono 94 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 94 artykuł/-y/ -ów

Tabliczki na drzwi: na drodze do celu



Zdarza się, że największy wpływ na niezakłóconą pracę firmy mają niewielkie detale. Bez tabliczek na drzwi pracownicy i odwiedzający poruszaliby się po omacku po firmowych korytarzach: Za którymi drzwiami znajdę pana X? W której hali mieści się magazyn? Którędy do sali konferencyjnej? Aby czasochłonne poszukiwania nie były końcem wizyty w Państwa firmie, należy zadbać o właściwe oznakowanie prowadzące wprost do celu.



Czym się kierować, wprowadzając tabliczki na drzwi?



W odniesieniu do wszystkich elementów wyposażenia biura zawsze obowiązuje główna zasada: funkcjonalność, jednoznaczność i porządek są obowiązkowe!



Podobnie jak ma to miejsce w przypadku opisywania dokumentów, tabliczki na drzwi powinny dostarczać odwiedzającemu wszelkich potrzebnych informacji jeszcze przed otwarciem tych drzwi. Chodzi więc nie tylko o imię i nazwisko; istotne są również takie dane, jak oddział, stanowisko czy numer pokoju, które trzeba rozmieścić w logiczny sposób.



Zakładając tabliczki do biura, należy zatem zwrócić uwagę np. na numerowanie pokojów w porządku rosnącym, które w idealnej sytuacji zawiera również kody pięter lub oddziałów. Jest to zarówno istotne na korytarzu biurowym, jak i znajduje odzwierciedlenie na tablicach informacyjnych i drogowskazach, które kierują odwiedzającego do tego korytarza.



Dlatego też system kierowania ruchem, na którego końcu znajdują się tabliczki na drzwi poszczególnych biur, należy zawsze rozbudowywać od zewnątrz do środka i przy użyciu możliwie jednoznacznych kodów kolorystycznych i symboli: np. piktogramy zastępują wiele słów, gdy ktoś poszukuje toalety. Określone kolory dla określonych oddziałów zapewniają z kolei poszukującym pewien kontekst przestrzenny.



Nie należy również zapominać, by kształtować ten system, przyjmując perspektywę odwiedzających: Czy wszędzie tam, gdzie wybór drogi może nie być jednoznaczny, umieszczono odpowiednie wskazówki?



Tabliczki na drzwi od KAISER+KRAFT to dopiero początek



Bierzemy pod uwagę wszystkie Państwa potrzeby i pytania dotyczące zapewnienia większej orientacji w firmie. Dlatego też u nas znajdą Państwo również odpowiednie identyfikatory i prezentery stołowe zapewniające jednoznaczne oznakowanie np. na konferencjach. Duży wybór systemów porządkowania i systemów porządkowania biurek pozwoli natomiast zyskać niezbędną orientację w biurze. Jeśli potrzebują Państwo porady w tym temacie, zachęcamy do kontaktu z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów