Marka
Rodzaj produktu
Długość kabla

Rozdzielacze prądu

Kiedy do biura lub zakładu dostarczane są nowe urządzenia i maszyny rozpoczyna się poszukiwanie listew zasilających. Znajdą je Państwo w naszej ofercie, obejmującej listwy gniazdami wtykowymi dla komputerów, lamp, wentylatorów, laminatorów itp., które wymagają podłączenia do sieci.

W kategorii Rozdzielacze prądu oferujemy Państwu produkty następujących marek: Brennenstuhl, Treston, ANKE.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 36
Widok:

Listwy zasilające – bez nich nic nie działaCzy można sobie wyobrazić świat bez listew zasilających? My tego nie potrafimy. Stwierdzenie, że rozgałęziacze są niezbędne, początkowo może się wydać nieco przesadzone, jeśli jednak spojrzeć pod biurka, stacje robocze lub za telewizor, szybko staje się jasne, że listwy zasilające są wszędzie.Są one również dostępne w różnorodnych wersjach. Na przykład z obudową ze stali szlachetnej do stosowania w pomieszczeniach czystych, jak również jako element łączący do niektórych produktów, takich jak wózek pod laptopa Anke. Jeśli chcą Państwo regularnie wyłączać swoje urządzenia, zadanie to ułatwi listwa zasilająca z wyłącznikiem głównym. A ponieważ wiadomo, że listew zasilających nie wolno łączyć szeregowo, mogą Państwo wybrać podwójne gniazda, które można łatwo podłączyć do listwy zasilającej stołu roboczego. Oczywiście nasze rozgałęziacze są również wyposażone w ochronę przeciwprzepięciową.Dlaczego należy zamawiać listwy zasilające z ochroną przeciwprzepięciową?Czy również Państwo czują w czasie burzy niepokój i napięcie? Nic dziwnego, w końcu wyładowania atmosferyczne rzeczywiście mogą uszkodzić firmowy sprzęt. Wystarczy uderzenie pioruna w linię energetyczną, a wiele urządzeń zostaje uszkodzonych w wyniku przepięć. Dlatego oferujemy Państwu listwy zasilające z ochroną przeciwprzepięciową, które doskonale spełniają swoje zadanie. Niech zatem burza szaleje na zewnątrz, a nie w firmowym budżecie.Jak czyścić listwy zasilające?Pył i brud nie oszczędzają również listew zasilających. Podczas sprzątania stanowiska pracy z pewnością chcieliby Państwo jednak, aby rozgałęziacz świecił jedynie czystością, a nie z powodu zwarcia. Dlatego też nie wystarczy jedynie przetarcie go, lecz należy również przestrzegać kilku zasad.

W przypadku ruchomych listew zasilających  1. Należy odłączyć rozgałęziacz od źródła zasilania.

  2. Następnie można zdjąć pokrywę i wytrzeć ją lub opłukać w zmywarce. Uwaga: tylko gdy zdemontowana obudowa jest całkowicie sucha, można ją ponownie przykręcić. Druga część listwy zasilającej w żadnym wypadku nie może mieć kontaktu z cieczą.


W przypadku listew zasilających zamontowanych na stałe  1. Przed czyszczeniem listwy zasilającej należy wyjąć bezpiecznik.

  2. Można użyć woltomierza, aby upewnić się, że na gniazdku rzeczywiście nie ma już żadnego napięcia.

  3. Następnie można zdjąć obudowę i wytrzeć ją lub opłukać w zmywarce. Również w tym przypadku obudowa musi być najpierw całkowicie sucha, aby móc ją ponownie przykręcić.


Listwy zasilające dla profesjonalistówNiezależnie od tego, czy gniazda są dwa, czy też jest ich siedem, czy służą za dodatek do stołu warsztatowego, czy też są w sposób klasyczny zintegrowane z meblami do komputerów – u nas znajdą Państwo rozgałęziacze i listwy dopasowane do Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.