+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. napełniania
Wyposażenie
Właściwości
Wersja pojemników na rolkach
Szerokość
Pojemność
Nośność
Pokaż więcej
 

Wózki skrzyniowe

Poszukują Państwo rozwiązania dla nieskomplikowanego, poręcznego transportu drobnego? W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje wózków skrzynkowych – od kosza z kraty drucianej lub wózka ze skrzynią z drutu po zamykany, blaszany wózek skrzyniowy ze składaną ścianką wzdłużną. Wyboru odpowiedniego urządzenia pomocniczego do transportu mogą Państwo dokonać w zależności od wymaganego celu zastosowania, nośności i objętości.
Znaleziono 160 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 160 artykuł/-y/ -ów
Wózki skrzyniowe
Wózki skrzyniowe to uniwersalne produkty z kategorii wózków transportowych i urządzeń transportowych. Te praktyczne wózki na rolkach można stosować do wielu celów i w wielu działach przedsiębiorstwa. Paleta produktów rozciąga się od ruchomego kosza z kraty drucianej lub wózka ze skrzynią z drutu aż po zamykany blaszany wózek skrzyniowy ze składaną ścianką wzdłużną. W zależności od zastosowania dostępne są wózki skrzyniowe o różnej nośności i pojemności. W magazynach te uniwersalne wózki transportowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Świetnie sprawdzają się również w miejscu odbioru towaru podczas sortowania, w procesie komisjonowania jako skrzynka transportowa, a w sklepie jako mobilna powierzchnia magazynowa, z której łatwo jest wyjmować artykuły.

Do każdego zastosowania odpowiedni wózek skrzyniowy
Wielkość i konstrukcja wózka skrzyniowego zależą w głównej mierze od jego zastosowania. Do składowania i transportu odpornych i lekkich towarów nadają się przykładowo wózki kratowe. Te kosze z kraty drucianej mają pojemność 250 litrów i nośność do 250 kg, a kiedy są puste, można je w celu oszczędności miejsca wstawiać jeden do drugiego, a tym samym przechowywać bez problemu na niewielkiej powierzchni. Opcjonalnie można do nich wybrać odpowiednią pokrywę. Jeśli chodzi o towary o większej wadze, można sięgnąć po masywniejsze wózki ze skrzynią z drutu, które udźwigną ciężar do 500 kg, a ponadto są wyposażone w antypoślizgową podstawę. Stabilne konstrukcje z lakierowanego proszkowo kątownika stalowego gwarantują przy tym długą żywotność i dużą nośność. W zakładach, w których należy zwracać uwagę na przestrzeganie standardów higieny, koniecznie zaleca się stosowanie wózków skrzyniowych z aluminium. Te aluminiowe wózki transportowe są lekkie, w pełni higieniczne, bezzapachowe, odporne na korozję i wahania temperatur, a także łatwe w czyszczeniu. Ich pojemność może sięgać od 150 do 1050 litrów, a modele z zamykaną ścianką boczną ułatwiają załadunek i rozładunek skrzyni. Do innych zastosowań dostępne są również wózki skrzyniowe z blachy stalowej, a nawet wózki ze skrzynią z drewna. Można ich używać do fachowej zbiórki i utylizacji – nadają się także najlepiej do tymczasowego składowania. Wszystkie wózki transportowe wyposażone są w odporne na ścieranie, bezśladowe rolki transportowe. Wybierając wózek skrzyniowy, zaufajcie Państwo jakości oferowanej przez KAISER+KRAFT.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów