+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. napełniania
Wyposażenie
Właściwości
Wersja pojemników na rolkach
Szerokość
Pojemność
Nośność
Pokaż więcej
 

Wózki skrzyniowe, wózki na rolkach

Poszukują Państwo rozwiązania dla nieskomplikowanego, poręcznego transportu drobnego? W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje wózków skrzynkowych – od kosza z kraty drucianej lub wózka ze skrzynią z drutu po zamykany, blaszany wózek skrzyniowy ze składaną ścianką wzdłużną. Wyboru odpowiedniego urządzenia pomocniczego do transportu mogą Państwo dokonać w zależności od wymaganego celu zastosowania, nośności i objętości.
Znaleziono 160 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 160 artykuł/-y/ -ów

Niech się toczy! Wózki skrzyniowe do noszenia ciężarów gotoweNasze mobilne wózki uniwersalne stały się integralną częścią logistyki firmowej: wózki z kraty drucianej, kontenery handlowe, skrzynki logistyczne, wózki na rolkach – do każdego obszaru zastosowania oferujemy w KAISER+KRAFT odpowiedni mobilny nośnik ładunku. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów z naszego asortymentu również konstrukcja, materiał i rozmiar wózków transportowych służą określonemu celowi. Przy czym priorytetem jest zapewnienie firmie i personelowi maksymalnej wartości użytkowej.Klinicznie czyste czy wytrzymałe do zadań specjalnych? Wózki skrzyniowe do najróżniejszych zastosowańMuszą Państwo przestrzegać standardów higienicznych? Aluminiowy wózek skrzyniowy jest odporny na korozję, bezzapachowy i łatwy w czyszczeniu. Dzięki rozkładanej ściance bocznej załadunek i rozładunek nie stanowią żadnego problemu, a przy pojemności do 1050 litrów na wszystko starczy miejsca. A może potrzebne jest praktyczne urządzenie transportowe do obsługi przesyłek? Co powiedzą Państwo na wózek do komisjonowania ze ściankami kratowymi? To doskonałe rozwiązanie zapewniające wydajny przepływ materiałów: wózek ten jest smukły, zwrotny, a jednocześnie wytrzymały dzięki stabilnej konstrukcji z rurki stalowej na czterech wykonanych z polipropylenu lekkobieżnych rolkach, w tym dwóch rolkach skrętnych i dwóch wsporczych. Nie trzeba się przy tym martwić o stan podłóg, ponieważ wózki na rolkach z naszego sklepu internetowego poruszają się bezśladowo na odpornych na ścieranie rolkach transportowych, nawet przy dużym obciążeniu.À propos ciężkich rzeczy w zakładzie, również w tej kwestii mamy dla Państwa ofertę: Solidne wózki skrzyniowe w konstrukcji z kątowników stalowych, ze ściankami z płyt MDF są idealne, gdy trzeba się czegoś pozbyć. Nośność do 500 kg to także solidna propozycja do tymczasowego składowania, szczególnie gdy w organizacji magazynu pojawiają się wąskie gardła, jeśli chodzi o przestrzeń magazynową. Z kolei jeśli coś nadaje się od razu do usunięcia, oferujemy szeroką gamę pojemników na odpady.Z pokrywą czy lepiej bez?Bezpieczeństwo przede wszystkim – aby towar transportowany w naszych wózkach skrzyniowych był również bezpieczny, są one dostępne w wersji z zamykaną na klucz pokrywą. Wystarczy przełożyć kłódkę przez oczka i gotowe. Inaczej jest w sytuacji, gdy potrzebny jest łatwy dostęp do transportowanego towaru lub gdy pojemniki na rolkach mają być wykorzystywane do prezentacji towarów. Ze składanymi ściankami lub otwarte po bokach: bogactwo naszych wszechstronnych pojazdów nie pozostawia nic do życzenia. Gdyby jednak jakieś życzenie pozostało niespełnione, prosimy o kontakt. Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów