+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Właściwości
Szer. platformy
Rodzaj produktu
Nośność przy 6 km/h
Kierowanie
Dł. platformy
 

Przyczepy

Szukają Państwo przyczepy do transportu nawet najcięższych ładunków? Znajdą ją Państwo u nas. Oferujemy odpowiednie rozwiązania dla każdego zadania transportowego – dostosowane do najróżniejszych ładunków o najróżniejszych gabarytach.
Znaleziono 35 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 35 artykuł/-y/ -ów
Przyczepy, aby móc jeszcze więcej transportować
Przyczepy można doczepić do wózków transportowych, co umożliwia transport jeszcze większych ilości. W dziedzinie handlu hurtowego, utrzymania magazynu i logistyki, a także w zakładach przemysłowych urządzenia transportowe i wózki zapewniają stałą dostępność surowców i towarów we właściwych miejscach. Wózki widłowe transportują za pomocą wideł towary na paletach i mogą dodatkowo, zupełnie jak mały ciągnik, ciągnąć przyczepę, która ma tę zaletę, że można ją załadować według potrzeb również towarami, których nie składuje się na paletach. Wystarczy jeden transport, by dzięki zastosowaniu kilku przyczep przewieźć surowce i towary do różnorodnych miejsc docelowych. Każdą przyczepę po prostu odstawia się w miejscu przeznaczenia. W ten sposób odpowiednia liczba przyczep umożliwia wydajne zaopatrzenie i logistykę. Przyczepy na duże ciężary i skrzynki transportowe, w których można bezpiecznie przewozić na przyczepie mniejsze przedmioty, dostępne są w asortymencie KAISER+KRAFT w różnorakich wariantach. Przykładowo ta przyczepa na duże ciężary wyposażona jest w kierowanie wszystkimi kołami i zwrotnicą, a dzięki czteropunktowemu podparciu zapewnia dużą stabilność.

Przyczepy optymalizują przepływ towarów
Elastyczne w użyciu urządzenia transportowe i wózki optymalizują przepływ towarów i surowców na terenie magazynu i zakładu, ponieważ dzięki zastosowaniu różnorodnych przyczep można uniknąć pokonywania wielokrotnie tej samej drogi. Nośność przyczep sięga od 2 ton do 50 ton w przypadku przyczep na duże ciężary. Przyczepy mogą być wyposażone do wyboru w sterowanie obrotnicą lub sterowanie zwrotnicowe. Utrzymują one tor jazdy i można nimi wygodnie manewrować. W zależności od rozmiaru przyczepy wielkość powierzchni ładunkowej może wahać się od 2 do 10 metrów kwadratowych. Podwozie przyczepy wykonane jest z konstrukcji z rurek stalowych z zaokrąglonymi krawędziami, a koła dostępne są do wyboru w wersji z pełnym ogumieniem lub ogumieniem pneumatycznym. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu również liczne wyposażenie dodatkowe do urządzeń transportowych i wózków, takie jak barierki do bezpiecznego transportu ładunków luzem, odpowiednie skrzynki transportowe, a także rurki i plandeki do ochrony transportu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów