+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Materiał
Rodzaj drzwi
Szerokość
Właściwości
Wysokość
 

Szafy do laboratorium

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroka gamę specjalnych szaf do laboratorium. Szafy na chemikalia, elastyczne szafki dolne do stanowisk pracy w pozycji stojącej: nasze szafy do laboratorium do rozwiązanie dla najbardziej wymagających.
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
| | |
Zlew laboratoryjny
blat stołu / niecka z polipropylenu (PP)
netto
od 11.230,-
Zlew laboratoryjny
blat stołu / niecka ze stali szlachetnej
netto
od 14.050,-
Szafka dolna do laboratorium, wysoka
1 drzwi skrzydłowe, 1 półka
netto
2.270,-
netto
od 2.780,-
Szafka dolna do laboratorium, wysoka
1 szuflada, 1 drzwi, 1 półka
netto
2.820,-
Szafka dolna do laboratorium, wysoka
2 szuflady, 2 drzwi, 2 półki, 1 ścianka środkowa
netto
od 3.790,-
netto
3.410,-
netto
2.210,-
netto
od 2.690,-
Szafka dolna do laboratorium, niska
1 szuflada, 1 drzwi, 1 półka
netto
2.730,-
Szafka dolna do laboratorium, niska
2 szuflady, 2 drzwi, 2 półki, 1 ścianka środkowa
netto
od 3.490,-
netto
od 2.690,-
netto
od 3.090,-
Szafa laboratoryjna na chemikalia
z przyłączem wentylacyjnym
netto
od 3.490,-
Laboratoryjna szafa z szufladami
z przyłączem wentylacyjnym
netto
od 10.480,-
Szafa laboratoryjna na kwasy i zasady
z przyłączem wentylacyjnym
netto
10.620,-
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
Szafy laboratoryjne na towary niebezpieczne, chemikalia i przybory laboratoryjne
W laboratoriach wykorzystuje się różne szafy laboratoryjne, umożliwiające bezpieczne przechowywanie stosowanych chemikaliów i materiałów. W zależności od magazynowanych towarów dostępne są szafy na substancje niebezpieczne, szafy stalowe lub szafy na narzędzia. Szafy laboratoryjne zazwyczaj wykonane są ze stali szlachetnej, odpornej na korozję i chroniącej magazynowane towary przed wilgocią i wysoką temperaturą. Szafy na substancje niebezpieczne zostały zaprojektowane specjalne pod kątem magazynowania substancji palnych lub żrących. Są ogniotrwałe i posiadają specjalne mechanizmy zamykania tak, aby w razie pożaru ograniczona została możliwość wydostania się substancji niebezpiecznych. Szafy na beczki z chemikaliami stosowane są do przepisowego magazynowania niebezpiecznych produktów. W zależności od substancji niebezpiecznej wykonane są z różnych materiałów. Substancje grożące skażeniem wód wymagają składowania w szczelnej i ocynkowanej szafie, podczas gdy materiały łatwopalne należy magazynować w szafach laboratoryjnych ze wzmocnionym profilem ram. W sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór szaf laboratoryjnych w różnych rozmiarach, do różnych wymogów magazynowych. Oprócz tego w naszym asortymencie znajdą Państwo również inne artykuły związane z tematyką, jak np. zlew laboratoryjny.

Dużo miejsca przy małym wykorzystaniu przestrzeni
Ze względu na pojemne, szerokie półki regały ze stali szlachetnej oferują dużą pojemność magazynową na małej przestrzeni. Za pomocą regału podstawowego i różnych regałów dodatkowych można rozbudowywać szafy laboratoryjne w zależności od wymagań. Zaliczane do szaf laboratoryjnych szafy na narzędzia oferują miejsce na małe i duże przybory, stosowane w laboratoriach. Szafy na narzędzia z szufladami umożliwiają przejrzyste magazynowanie. Są wykonane ze stabilnej blachy stalowej, odpornej na działanie warunków pogodowych, dopuszczającej zredukowaną nośność szuflady. Ruchome wersje nadają się do większych laboratoriów, ponieważ można je bez problemu transportować do różnych stanowisk pracy. Szafy na narzędzia z szufladami różnej wielkości oferują miejsce na większe środki pomocnicze, które mogą być w nich bezpiecznie i przejrzyście przechowywane. Dzięki szerokiej ofercie szaf laboratoryjnych od KAISER+KRAFT wyposażą Państwo każde laboratorium w zgodzie z indywidualnymi oczekiwaniami.
Porównanie produktów