Perfekcyjne planowanie

Planowanie projektów i planowanie 3D

Planowanie projektu, projektowanie wnętrz, doradztwo w zakresie ergonomii itp.

Biurko, szafka i gotowe? To nie jest takie proste. Niezależnie czy w małym warsztacie, czy w dużym biurze: wybór jest szeroki, możliwości jest wiele. Tym ważniejsze są szczegóły - co ma być zrobione gdzie, które produkty pasują, jak uprościć procesy robocze? Chętnie pomożemy Państwu dokładnie określić, co jest dla Państwa odpowiednie. Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy w każdej chwili przy Państwa projektach - po prostu zadzwoń do nas pod numer +48 22 623 03 42 lub napisz wiadomość na adres kaiserkraft@kaiserkraft.pl.

Rozwiązania przestrzenne + usługa projektowa

Usługi projektowe i planowanie 3D wt$

Biura halowe, pomieszczenia socjalne, kraty ochronne do maszyn? Mogą Państwo mieć to wszystko! A ponadto stalowe pomosty robocze, urządzenia podnośne, systemy ścianek działowych lub instalacje szlabanowe.

Możemy realizować efektywne i niezawodne koncepcje pomieszczeń o dowolnej wielkości i wysokości, w nowych lub istniejących budynkach - i zrobimy to nawet podczas remontu, podczas przeróbek lub przy rozbudowie. Jakkolwiek zamierzają Państwo wykorzystać dostępną powierzchnię, zaprojektujemy dla Państwa odpowiednie pomieszczenie:

  • Pojedyncze lub podwójne piętra
  • Mobilne lub statyczne
  • Praktyczne lub reprezentatywne
  • Z wyposażeniem lub bez: pomieszczenia sanitarne, magazyny, pomieszczenia do odpoczynku, biura

Nasze rozwiązania konstrukcyjne są zawsze tworzone na miarę, z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów systemowych, i opierają się na inteligentnej strukturze. Spełniamy przy tym Państwa wymagania odnośnie do budowania w sposób ekonomiczny, który zapewnia jednocześnie wysoką jakość i trwałość. A ponieważ pomieszczenia te są również elementem architektury, systemy zabudowy KAISER+KRAFT tworzone są wspólnie przez projektantów i zleceniodawców, czyli przy Państwa udziale i również u Państwa na miejscu.

W przypadku dużych projektów podejmujemy się oczywiście całościowej realizacji − od zamówienia, przez projektowanie i organizację aż po dostawę towarów, wykonanie projektu i odbiór. W razie jakichkolwiek pytań nasi wykwalifikowani eksperci służą Państwu radą i pomocą.

Planowanie 3D

Usługi projektowe i planowanie 3D wt$

MAMY PLAN


Czy ta szafa ma stanąć pod ścianą czy lepiej obok okna? Czy ten regał nie jest zbyt wysoki do magazynu? A co z ustawowymi wytycznymi?

Nie muszą Państwo znać odpowiedzi na każde z tych pytań, wystarczy, że będą Państwo pamiętać, do kogo zwrócić się o pomoc w projektowaniu wyposażenia pomieszczeń roboczych:.

Serwis projektowy firmy KAISER+KRAFT:

Telefon: +48 22 623 03 42

E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Od teraz mogą Państwo projektować swoje nowe pomieszczenia biurowe, socjalne i archiwa wraz z naszymi ekspertami. Profesjonalnie, z zachowaniem przejrzystości kosztów i w 3D. W oparciu o uzyskane od Państwa dane nasz doświadczony zespół ekspertów zaprojektuje i przedstawi Państwu wizualizację pomieszczeń firmowych, uwzględniając przy tym specyfikę prowadzonej działalności, w tym procesy robocze, ergonomię i wymogi przestrzenne.

Projekty zostaną Państwu przedstawione również w formacie 3D, co pomoże Państwu podjąć decyzję dotyczącą wyboru projektu, a nam już na wczesnym etapie pozwoli uniknąć ewentualnych błędów. Gotowy projekt zostanie przedłożony Państwu do sprawdzenia i akceptacji. Dopiero wówczas przedstawimy Państwu szczegółową ofertę, a po zatwierdzeniu rozpoczniemy dostawę zamówionych artykułów i montaż nowego stanowiska pracy.

Chcieliby Państwo skorzystać z planowania 3D? Prosimy o kontakt: kaiserkraft@kaiserkraft.pl. Skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej i przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.