Łatwe zamawianie

Realizacja zamówień

Chcemy, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów.

Pilnie potrzebują Państwo artykułu, chcą go zamówić w Internecie, aby następnie dowiedzieć się w koszyku, że dostawa kosztuje prawie tyle samo co wybrany produkt? Brzmi znajomo? U nas nie ma czegoś takiego: transport do klienta jest bezpłatny!

Bezpłatny transport bez minimalnej wartości zamówienia

Realizacja zamówień 275

Potrzebują Państwo tylko kółek, zamka i etykiet - i niczego więcej? W takim razie prosimy wysłać swoje zamówienie! U nas nie ma minimalnej wartości zamówienia, a dodatkowo zapewniamy bezpłatny transport. Usługa zawiera koszt opakowania, transportu i ubezpieczenia transportowego; nie obejmuje wyładunku, wniesienia oraz montażu zamówionego towaru


Przy zamówieniach o łącznej wartości powyżej 500,- zł (netto) dostawy na terenie Polski realizowane są na zasadach bezpłatnego transportu. Natomiast przy łącznej wartości zamówienia poniżej 500,- zł (netto) doliczane są ryczałtowe koszty dostawy w wys. 40,- zł (netto) za każde zamówienie.

Jak formy płatności są dostępne?

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo wybierać pomiędzy następującymi metodami płatności:

  • karta kredytowa (VISA i MasterCard)
  • przelew lub proforma
Realizacja zamówień 654

Monitorowanie przesyłki

Realizacja zamówień ler

Oczywiście nie zawsze zamawiają Państwo u nas drobne artykuły, ale często produkty o wyższej wartości. Nie jest zaskoczeniem, że wtedy również chcą Państwo wiedzieć, gdzie znajdują się Państwa towary i kiedy mogą się Państwo spodziewać ich dostawy.


W tym celu warto skorzystać z naszego systemu monitorowania przesyłki. Aby sprawdzić status, wystarczy wpisać numer klienta i numer Potwierdzenia zlecenia.