+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Materiał
 

Szczypce do zbierania odpadów, chwytaki do śmieci, szpikulce

Szczypce do zbierania i chwytaki do śmieci pomogą rozprawić się z odpadami. Chwytaki i szpikulce pozwolą na ich zbieranie bez konieczności pochylania się, dotykania śmieci i wdychania przykrych zapachów.
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
150,-
Chwytak do śmieci
chwytak krótki, w tworzywie
netto
375,-
Chwytak do śmieci
chwytak z krawędziami ze stali
netto
od 350,-
Chwytak do śmieci
chwytak, w tworzywie
netto
od 379,-
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów

Urządzenia do zbierania – dla zdrowych pleców i higieny podczas zbierania odpadówMałe narzędzie o wielkim oddziaływaniu. Nasze szczypce do zbierania śmieci i chwytaki do odpadów są wszechstronnymi pomocnikami w walce z czystością na terenie firmy.Dbają o to, aby zewnętrzny teren zakładu pozostawił dobre wrażenie. Dodatkowo zbieranie odpadów dzięki nim jest higieniczne, nie obciąża pleców i zapobiega skaleczeniom – a wszystko to bez większego wysiłku.Szpikulec i szczypce do zbierania śmieci dla czystego otoczeniaWyrzucone niedopałki, resztki jedzenia, zużyte chusteczki higieniczne – to rzeczy, do których należy podejść z dystansem. Z chwytakiem do odpadów same odpady w oka mgnieniu znajdą się w worku, bez konieczności narażania zdrowia i pleców.W KAISER+KRAFT znajdą Państwo praktyczne pomoce przy zbieraniu odpadów, eliminujące konieczność schylania się. Pozostaje tylko pytanie czy nabijać czy chwytać? Szpikulec nadaje się do miękkich podłoży jak powierzchnie zielone. Szczypce do zbierania nadają się do gładkich powierzchni i twardych przedmiotów jak butelki. Mając na wyposażeniu oba, Państwa pracownicy są gotowi na każde wyzwanie.W KAISER+KRAFT znajdą Państwo kompletne wyposażenie do sprzątania obszarów zewnętrznychWłaściwe wyposażenie jest istotne dla czystego terenu firmy i dobrego pierwszego wrażenia. W KAISER+KRAFT otrzymają Państwo wszystko, co potrzebne do mobilnego usuwania odpadów, z odpowiednim pojazdem włącznie. Wózki do zbierania odpadów zakończą targanie worków z odpadami.A żeby pozbyć się tego, co nazbieraliśmy, w naszym sklepie znajdą Państwo kosze na śmieci, pojemniki na odpady i pojemniki na surowce wtórne w wielu różnych rozmiarach.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów