Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
20
20
1905
1905
-

Stoły do pakowania, stojaki do cięcia

Zapraszamy do stołu do pakowania: ustawić karton, złożyć, skleić, obrócić, włożyć folię bąbelkową. Towar. Znowu folia, ach i jeszcze dowód dostawy. Złożyć, zakleić, zaadresować. Pakunek na wózek, gotowe. Przy naszych stołach do pakowania zrobią to Państwo szybko i sprawnie.

W kategorii Stoły do pakowania, stojaki do cięcia oferujemy Państwu produkty następujących marek: Treston.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 48
Widok:
Stoły do pakowania zapewnią sprawną wysyłkę
W firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową stoły do pakowania stanowią główny, a niekiedy najważniejszy element wyposażenia. Dla dobrze prosperującego biznesu w tej dziedzinie szybkość to podstawa działania. Dobrej jakości stoły do pakowania pomagają Państwa pracownikom w szybkiej i skutecznej pracy. Elementy do rozbudowy, takie jak regulacja wysokości, krajarki lub lampy zapewniają wyjątkowo dobre, ergonomiczne warunki pracy, które dodatkowo wspierają szybkie pakowanie. Nie każdy stół do pakowania jest taki sam, dlatego też produkt ten powinien charakteryzować się określonymi cechami. Podczas wysyłki listów, mniejszych przesyłek i paczek konieczne jest dysponowanie odpowiednią powierzchnią roboczą, tak aby praca przy pakowaniu mogła przebiegać w zorganizowany sposób i bez pomyłek. Na odpowiednich stołach do pakowania znajduje się wystarczająco dużo miejsca do sortowania, pakowania i przyklejania znaczków. Odpowiednia ilość miejsca stanowi ważny czynnik zapewniający systematyczną i szybką pracę, zwłaszcza w przypadku dużych przedmiotów lub dużych ilości, które trzeba przygotować do wysyłki. Wiele stołów do pakowania jest wyposażonych w dodatkowe półki, na których można przechowywać segregatory, dokumenty, stemple i inne materiały. Dzięki temu zyskuje się ogromną oszczędność czasu, ponieważ wszystkie ważne przybory można umieścić w zasięgu ręki.

Wysokiej jakości stoły do pakowania
Podstawowym elementem stołów do pakowania, który składa się z lakierowanej proszkowo stabilnej konstrukcji stalowej oraz z pokrytego tworzywem blatu roboczego, jest system zapewniający możliwość rozbudowy i elastyczne użytkowanie. W ten sposób można stworzyć połączenie odpowiadające konkretnym potrzebom. W naszym sklepie internetowym oferujemy elementy do rozbudowy stołów do pakowania, m.in. różnorodne półki w formie regałów. Niektóre z nich mają półki z regulacją wysokości i stalowe pałąki, które służą do przechowywania dokumentów, segregatorów i kartonów w pozycji pionowej. Półki w stole do pakowania mają stabilną konstrukcję, tak aby mogły wytrzymać nawet większe obciążenie. Dodatkowe szuflady do zabudowy dolnej zapewniają jeszcze więcej miejsca do przechowywania, gdzie można bezpiecznie trzymać znaczki, stemple, pisaki i inne małe przybory. Praktycznym uzupełnieniem stołów do pakowania są również zintegrowane krajarki o różnorodnej szerokości cięcia sięgającej do 1000 mm. Stanowiące element rozbudowy stojaki tnące można łatwo dokręcić do krawędzi blatu stołu. Nasz asortyment uzupełniają stoły do pakowania z metalowymi ściankami tylnymi, półkami na formularze, ruchomymi pojemnikami na rolkach, półkami pod klawiaturę i innym wyposażeniem dodatkowym.