+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wersja
Średnica wewn.
Rodzaj produktu
Materiał
Kolor
Grubość materiału
Do średnicy
Długość
Pokaż więcej
 

Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni

Każda paczka paleta ma ich wiele – krawędzie. A jeśli ma dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, należy zastosować ochronę krawędzi. W naszej ofercie dostępną w wielu kształtach, wielkościach oraz wykonaną z różnych materiałów.
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
To zawsze dobrze wygląda… Ochrona krawędzi i ochrona powierzchni
Właściwa ochrona krawędzi i ochrona powierzchni chroni towary i taśmy do opasywania przed uszkodzeniem podczas transportu lub magazynowania. Brzmi zupełnie prosto, jednak w praktyce to dość skomplikowana sprawa. Artykuły, które oferujemy w kategorii ochrona krawędzi i ochrona powierzchni, pełnią bowiem również inne funkcje: nie tylko chronią krawędzie i powierzchnie delikatnych towarów, lecz również służą jako stabilizatory lub jako strefa kontrolowanego zgniotu między kartonem a produktem. Zmniejszają one tarcie i zapewniają bardziej równomierne rozłożenie nacisku na krawędziach.

Aby wysyłany towar w każdym możliwym kształcie i z każdego możliwego materiału dotarł bezpiecznie na miejsce, oferujemy Państwu ochronę krawędzi w wielu różnych wersjach: wachlarz produktów rozciąga się od zwykłych podkładek, przez listwy, narożniki, kątowniki i kątowniki do ochrony narożników aż po profile. Kolejnym krokiem jest wybór materiału: tektura sprawdza się jako prosta, lecz skuteczna ochrona krawędzi, którą można indywidualnie docinać, podobnie jak piankę PE. Z kolei w przypadku taśm do opasywania o ostrych krawędziach potrzebne są mocne i odporne kątowniki ochronne z metalu lub polietylenu. Oprócz klasycznej ochrony krawędzi do naszego asortymentu należą również siatki zabezpieczające i tuleje do wysyłki. Siatki zabezpieczające dopasowują się do każdego kształtu – od butelki po część maszyny – i zapewniają skuteczną ochronę powierzchni, a owalne tuleje do wysyłki umożliwiają przesłanie dokumentów lub plakatów bez zagięć. Cokolwiek zechcą Państwo zapakować i wysłać, w naszym asortymencie z pewnością mamy dla Państwa odpowiednie produkty do ochrony krawędzi i powierzchni.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów