+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. ramienia
Dł. rolki
Długość
Do średnicy
Grubość materiału
Kategoria
Kolor
Materiał
Średnica wewn.
Wersja
 

To zawsze dobrze wygląda… Ochrona krawędzi i ochrona powierzchni
Właściwa ochrona krawędzi i ochrona powierzchni chroni towary i taśmy do opasywania przed uszkodzeniem podczas transportu lub magazynowania. Brzmi zupełnie prosto, jednak w praktyce to dość skomplikowana sprawa. Artykuły, które oferujemy w kategorii ochrona krawędzi i ochrona powierzchni, pełnią bowiem również inne funkcje: nie tylko chronią krawędzie i powierzchnie delikatnych towarów, lecz również służą jako stabilizatory lub jako strefa kontrolowanego zgniotu między kartonem a produktem. Zmniejszają one tarcie i zapewniają bardziej równomierne rozłożenie nacisku na krawędziach.

Aby wysyłany towar w każdym możliwym kształcie i z każdego możliwego materiału dotarł bezpiecznie na miejsce, oferujemy Państwu ochronę krawędzi w wielu różnych wersjach: wachlarz produktów rozciąga się od zwykłych podkładek, przez listwy, narożniki, kątowniki i kątowniki do ochrony narożników aż po profile. Kolejnym krokiem jest wybór materiału: tektura sprawdza się jako prosta, lecz skuteczna ochrona krawędzi, którą można indywidualnie docinać, podobnie jak piankę PE. Z kolei w przypadku taśm do opasywania o ostrych krawędziach potrzebne są mocne i odporne kątowniki ochronne z metalu lub polietylenu. Oprócz klasycznej ochrony krawędzi do naszego asortymentu należą również siatki zabezpieczające i tuleje do wysyłki. Siatki zabezpieczające dopasowują się do każdego kształtu – od butelki po część maszyny – i zapewniają skuteczną ochronę powierzchni, a owalne tuleje do wysyłki umożliwiają przesłanie dokumentów lub plakatów bez zagięć. Cokolwiek zechcą Państwo zapakować i wysłać, w naszym asortymencie z pewnością mamy dla Państwa odpowiednie produkty do ochrony krawędzi i powierzchni.

Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni

Każda paczka paleta ma ich wiele – krawędzie. A jeśli ma dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, należy zastosować ochronę krawędzi. W naszej ofercie dostępną w wielu kształtach, wielkościach oraz wykonaną z różnych materiałów.
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 185,-
Kątownik ochronny
z wklęsłymi krawędziami, opak. 10 szt.
netto
223,-
Kątownik ochronny
z szeroką powierzchnią przylegania, opak. 10 szt.
netto
70,-
netto
od 109,-
Kątownik ochronny
z metalu, opak. 10 szt.
netto
126,-
Kątownik ochronny
półteownik do palety, opak. 5 szt.
netto
od 572,-
netto
od 76,-
Listwa ochronna na krawędzie
3 mm tektura lita, samoprzylepna
netto
od 130,-
Tuleja papierowa do wysyłki
opak. 25 szt., pokrywa i dno z tworzywa
netto
od 100,-
Siatka zabezpieczająca powierzchnię
polietylen, opak. 1 rolka
netto
od 375,-
netto
od 292,-
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów