+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. ramienia
Dł. rolki
Dł. wewn.
Długość
Do średnicy
Grubość materiału
Kolor
Materiał
Rodzaj produktu
Pokaż więcej
 

Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni

Każda paczka paleta ma ich wiele – krawędzie. A jeśli ma dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, należy zastosować ochronę krawędzi. W naszej ofercie dostępną w wielu kształtach, wielkościach oraz wykonaną z różnych materiałów.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Kątownik ochronny
z wklęsłymi krawędziami, opak. 10 szt.
netto
245,-
Kątownik ochronny
z metalu, opak. 10 szt.
netto
138,-
Kątownik ochronny
półteownik do palety, opak. 5 szt.
netto
946,-
netto
203,-
netto
od 79,-
netto
od 112,-
Listwa ochronna na krawędzie
3 mm tektura lita, samoprzylepna
netto
od 133,-
Kątownik do ochrony narożników
ramię 50 x 50 mm, dł. x 200 mm
netto
1.080,-
Tuleja papierowa do wysyłki
opak. 25 szt., pokrywa i dno z tworzywa
netto
od 110,-
netto
od 412,-
od8,24 / m
netto
od 321,-
Teleskopowa tuleja do wysyłki
opak. 100 szt., tektura falista 1.30 B
netto
od 1.240,-
Nowość
netto
od 170,-
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
To zawsze dobrze wygląda… Ochrona krawędzi i ochrona powierzchni
Właściwa ochrona krawędzi i ochrona powierzchni chroni towary i taśmy do opasywania przed uszkodzeniem podczas transportu lub magazynowania. Brzmi zupełnie prosto, jednak w praktyce to dość skomplikowana sprawa. Artykuły, które oferujemy w kategorii ochrona krawędzi i ochrona powierzchni, pełnią bowiem również inne funkcje: nie tylko chronią krawędzie i powierzchnie delikatnych towarów, lecz również służą jako stabilizatory lub jako strefa kontrolowanego zgniotu między kartonem a produktem. Zmniejszają one tarcie i zapewniają bardziej równomierne rozłożenie nacisku na krawędziach.

Aby wysyłany towar w każdym możliwym kształcie i z każdego możliwego materiału dotarł bezpiecznie na miejsce, oferujemy Państwu ochronę krawędzi w wielu różnych wersjach: wachlarz produktów rozciąga się od zwykłych podkładek, przez listwy, narożniki, kątowniki i kątowniki do ochrony narożników aż po profile. Kolejnym krokiem jest wybór materiału: tektura sprawdza się jako prosta, lecz skuteczna ochrona krawędzi, którą można indywidualnie docinać, podobnie jak piankę PE. Z kolei w przypadku taśm do opasywania o ostrych krawędziach potrzebne są mocne i odporne kątowniki ochronne z metalu lub polietylenu. Oprócz klasycznej ochrony krawędzi do naszego asortymentu należą również siatki zabezpieczające i tuleje do wysyłki. Siatki zabezpieczające dopasowują się do każdego kształtu – od butelki po część maszyny – i zapewniają skuteczną ochronę powierzchni, a owalne tuleje do wysyłki umożliwiają przesłanie dokumentów lub plakatów bez zagięć. Cokolwiek zechcą Państwo zapakować i wysłać, w naszym asortymencie z pewnością mamy dla Państwa odpowiednie produkty do ochrony krawędzi i powierzchni.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów