Marka
Długość [mm]
80
80
2000
2000
-
Dł. ramienia

Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni

Każda paczka paleta ma ich wiele – krawędzie. A jeśli ma dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, należy zastosować ochronę krawędzi. W naszej ofercie dostępną w wielu kształtach, wielkościach oraz wykonaną z różnych materiałów.

W kategorii Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTbasic.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 14
Widok:
To zawsze dobrze wygląda… Ochrona krawędzi i ochrona powierzchni
Właściwa ochrona krawędzi i ochrona powierzchni chroni towary i taśmy do opasywania przed uszkodzeniem podczas transportu lub magazynowania. Brzmi zupełnie prosto, jednak w praktyce to dość skomplikowana sprawa. Artykuły, które oferujemy w kategorii ochrona krawędzi i ochrona powierzchni, pełnią bowiem również inne funkcje: nie tylko chronią krawędzie i powierzchnie delikatnych towarów, lecz również służą jako stabilizatory lub jako strefa kontrolowanego zgniotu między kartonem a produktem. Zmniejszają one tarcie i zapewniają bardziej równomierne rozłożenie nacisku na krawędziach.

Aby wysyłany towar w każdym możliwym kształcie i z każdego możliwego materiału dotarł bezpiecznie na miejsce, oferujemy Państwu ochronę krawędzi w wielu różnych wersjach: wachlarz produktów rozciąga się od zwykłych podkładek, przez listwy, narożniki, kątowniki i kątowniki do ochrony narożników aż po profile. Kolejnym krokiem jest wybór materiału: tektura sprawdza się jako prosta, lecz skuteczna ochrona krawędzi, którą można indywidualnie docinać, podobnie jak piankę PE. Z kolei w przypadku taśm do opasywania o ostrych krawędziach potrzebne są mocne i odporne kątowniki ochronne z metalu lub polietylenu. Oprócz klasycznej ochrony krawędzi do naszego asortymentu należą również siatki zabezpieczające i tuleje do wysyłki. Siatki zabezpieczające dopasowują się do każdego kształtu – od butelki po część maszyny – i zapewniają skuteczną ochronę powierzchni, a owalne tuleje do wysyłki umożliwiają przesłanie dokumentów lub plakatów bez zagięć. Cokolwiek zechcą Państwo zapakować i wysłać, w naszym asortymencie z pewnością mamy dla Państwa odpowiednie produkty do ochrony krawędzi i powierzchni.