Noże do cięcia kartonów, rozcinacze folii

Cięcie, rozpruwanie, przekłuwanie, rozrywanie. Brzmi dość makabrycznie, jednak nie dla tych zaznajomionych już z naszym rozcinaczem do folii. Ta krajarka jest niewielka, poręczna i bezpieczna. Pozwala na bezproblemowe usuwanie materiałów pakowych, również tworzyw sztucznych i skóry.

W kategorii Noże do cięcia kartonów, rozcinacze folii oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, LISTA.

Marka
Rodzaj produktu
Obszar zastosowania
Istotne
Liczba artykułów: 22

Rozcinacze folii i noże do cięcia kartonów: najlepsze dla profesjonalistówCzy to w obszarze przyjęcia towarów, czy w urzędzie pocztowym: dzięki rozcinaczom folii i nożom do cięcia kartonów ze sklepu internetowego KAISER+KRAFT pracownicy mają pod ręką optymalne narzędzia. Zanim paczki trafią do magazynu, trzeba je otworzyć, aby można było sprawdzić ich zawartość: wymaga to usunięcia folii stretch z palety, pozbycia się taśmy pakowej i rozcięcia kartonu – często setki razy dziennie. Dzięki naszym narzędziom tnącym proces ten jest szybki i bezpieczny.
Bezpieczeństwo i szybkość: rozcinacze folii i noże do cięcia kartonówTam, gdzie wymagane jest ostre cięcie, bezpieczeństwo jest najważniejsze: i my trzymamy się tej zasady. Ostrza osadzone w rękojeści noża do cięcia kartonów chronią dłoń podczas cięcia, nawet w przypadku osób leworęcznych. Niskie ryzyko skaleczenia występuje również podczas używania rozcinacza folii ze zintegrowanym rozcinaczem do taśmy: ostrze idealne nadaje się do folii i papieru. Jeśli cenią sobie Państwo ergonomię, nóż do cięcia kartonów z ergonomiczną rękojeścią wyposażony jest w cały pakiet dobrze przemyślanych rozwiązań. Perfekcyjna obsługa, antypoślizgowa powłoka i bardzo ostre ceramiczne ostrze o wszechstronnym zastosowaniu: od kartonu przez dywany, aż po tworzywa i skórę. Sprytne rozwiązanie: w stalowym nożu z zabezpieczeniem ostrze tnące nigdy nie jest otwarte – dzięki automatycznemu cofaniu ostrza.
W zestawie taniej – i lepiej dla firmyNiektóre z naszych narzędzi do cięcia to produkty jednorazowe, często intensywnie użytkowane, a każdy z pracowników magazynu z pewnością chce być optymalnie wyposażony. Dlatego też nasze wysokiej jakości produkty sprzedajemy w zestawach. W zależności od modelu i wersji, np. po 5, 10 lub 25 sztuk. To się wielokrotnie opłaca, ponieważ zapewnienie od razu większej ilości tych produktów oszczędza pieniądze, czas – a niewątpliwie i nerwy. Unika się w ten sposób m.in. braków niezbędnych narzędzi. A skoro już mowa o tym, co niezbędne, to może mają Państwo inne potrzeby w zakresie opakowań? Może Państwa przesyłki muszą być pakowane poprzez zgrzewanie? Zalecamy wówczas zadbanie o odpowiedni zapas folii termokurczliwej. Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań w zakresie spedycji, wysyłki i magazynowania, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. W KAISER+KRAFT oferujemy ogromny wybór i bogaty asortyment. W razie specjalnych życzeń prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Obrotowe pojemniki do ustawiania w stos | Palety z drewna | Palety jednorazowego użytku | Taśma do klejenia na mokro | Maszyny do opasywania | Palety przemysłowe | Taśmy do opasywania HSM | Maszyny do pakowania HSM