+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. wewn.
Szer. wewn.
Rodzaj produktu
Nośność
Materiał
Kod FEFCO
Dł. wewn.
 

Kartony

„Uwaga, karton!'' Dokładniej rzecz ujmując kartony: wytłaczane, składane, z pokrywą samouszczelniającą, przeprowadzkowe itp. itd. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kartony dla lepszego, łatwiejszego i bezpiecznego transportu towarów.
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
Kartony
Tutaj znajdą Państwo kartony do skutecznej ochrony produktu i łatwej obsługi podczas transportu i magazynowania. Używając odpowiednich kartonów, można zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, takim jak reklamacje z powodu uszkodzeń podczas transportu i niezadowoleni klienci. Stan, w jakim produkt dociera do klienta, jest wizytówką starań podjętych przez producenta w procesie produkcji i wysyłki. Funkcjonalne kartony muszą zatem sprostać wielu wymaganiom. W naszym internetowym asortymencie znajdą Państwo kartony odpowiednie do wysyłki Państwa produktów.

Wydajność podczas pakowania i wysyłki
Funkcjonalne kartony cieszą się uznaniem wśród klientów. Z jednej strony zamówiony towar przychodzi w doskonałym stanie, w którym rozpoczął swoją podróż, a z drugiej strony profesjonalny sposób pakowania świadczy o tym, że nie szuka się oszczędności tam, gdzie jest to niewskazane. Dzięki bogatej ofercie dostępnych w KAISER+KRAFT wysokiej jakości kartonów można z łatwością, szybko i skutecznie znaleźć optymalne rozwiązanie każdego problemu związanego z pakowaniem. Jedno- lub wieloczęściowe, w różnych rozmiarach i kształtach zapewniają one optymalną ochronę podczas wysyłki i magazynowania. Zachęcamy Państwa do wyboru spośród licznych artykułów do pakowania i wysyłki kartonów, które będą w odpowiedni sposób chroniły Państwa produkty. Oczywiście mogą Państwo odszukać wymagany produkt bezpośrednio za pomocą kodu FEFCO (np. FEFCO 0427).

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów