+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Artykuł
Zakres regulacji wysokości
Wysokość
Wyposażenie
Właściwości
Szerokość
Seria
Kolor
Pokaż więcej
 

CONTACT

CONTACT, perfekcyjnie wyposażone call-center
Nazwa tej serii mebli biurowych, Contact, sama w sobie wyznacza ich zastosowanie. Meble biurowe tej serii doskonale nadają się do wyposażenia telemarketingowych miejsc pracy w obrębie call-center.
Znaleziono 28 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 28 artykuł/-y/ -ów
Seria mebli biurowych Contact – VARIETY do wyposażenia biur Call Center
Seria mebli biurowych Contact oferuje szereg najróżniejszych mebli biurowych z najróżniejszymi możliwościami kombinacji, tak aby w pomieszczeniu roboczym można było urządzić według uznania duże i małe miejsca pracy dla grup oraz biurka Call Center. Contact należy do grupy VARIETY, ponieważ grupy biurek cechują wieloma możliwościami ustawienia. Przede wszystkim biurka serii mebli biurowych Contact tworzą ważną podstawę doskonałego miejsca pracy Call Center. Biurka o dużej regulacji zostały już stworzone w jednym kształcie, który może łatwo zostać powiększony do rozmiarów biurka dla grupy. Seria mebli biurowych Contact może służyć również stołami dostawianymi oraz łącznikami. Seria oferuje dla tego celu blaty wypełniające z łącznikami z blachy i materiałem mocującym. Praca w Call-Center przebiega często przy grupowych biurkach. Są często one wyposażone w trzecią powierzchnię, która jest po prostu ustawiona na stole. Jeszcze częściej występują praktyczne ścianki działowe. Seria mebli biurowych Contact również oferuje takie ścianki działowe do umieszczenia na biurkach. Elementy ścianki działowej mają śliczną ramę aluminiową oraz są obite materiałem. Będą ze sobą połączone za pomocą elastycznego profilu z tworzywa sztucznego. Profile ścianek działowych Contact muszą być elastyczne, tak, aby ich elementy mogły być do siebie dostawione pod odpowiednim kątem. Ze względu na to, że ścianki działowe nie są dokręcane do biurka, należy połączyć ze sobą minimum trzy elementy, aby zagwarantować najlepszą stabilność.

Seria mebli biurowych Contact z elastycznym regałem biurowym dla elastycznej pracy!
W serii mebli biurowych Contact znajduje się, oprócz biurek i elementów ścianek podziałowych, mobilny regał biurowy dostępny w dwóch wysokościach. Strony boczne regału są wyjmowane i zamieniane stronami. Ściany tylne regału są pokryte z obu stron. Regał biurowy Contact jest zaopatrzony w kółka, dzięki czemu jest mobilny i optymalnie wspiera elastyczną pracę. Dodatkowo do regału z serii mebli biurowych Contact może zostać opcjonalnie domówiony zestaw drzwi do szafek z metalowymi uchwytami oraz wysokiej jakości zawiasami wykonanymi całkowicie z metalu. Urządź swoje miejsce pracy w sposób funkcjonalny. Seria mebli biurowych Contact oferuje odpowiedni zestaw podstawowy w pasujących do siebie kolorach: jasnoszarym i imitacji buku.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów