+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Serie mebli biurowych

Od dzisiaj sukces jest dobrem oferowanym seryjnie: zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomysłami urządzenia biura.
BASE
Serie mebli biurowych BASE to dopasowane podstawowe wyposażenie do Państwa pomieszczeń biurowych. Na BASE można liczyć!
 • Jakość w korzystnych cenach
 • Wyposażenie podstawowe do kompletnego wyposażenia biura
 • Szybko i bezpośrednio u Państwa
VARIETY
VARIETY to różnorodność produktów i uniwersalne zastosowania w jednym. Serie mebli biurowych VARIETY to odpowiedź na indywidualne oczekiwania i wymagania dotyczące funkcjonalności.
 • Markowa jakość renomowanych producentów
 • Wszechstronne łączenie i rozbudowywanie
 • Wersje specjalne na zapytanie
CONTACT
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
CONTACT, perfekcyjnie wyposażone call-center – Nazwa tej serii ...
NICOLA
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Zrównoważony rozwój i trwałość, zjednoczone w serii ...
RENATUS
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Łatwa rozbudowa z serią RENATUS – Renatus nadaje się do ...
UPLINER
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Biurko z regulacją wysokości – bądź elastyczny z biurkiem ...
VIOLA
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Tylna ścianka i nakładka do kontuaru z serią VIOLA – Seria mebli ...
UPLINER 2.0
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Technicznie zoptymalizowany UPLINER 2.0 – Jako biurko z ...
LENA
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Lena – wyposażenie zgodne z oczekiwaniami. – Meble biurowe Lena ...
STATUS
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Elastyczne i wysokiej jakości: seria mebli biurowych Status z meblami office ...
TINO
Powiększenie kliknięciem
Imitacja
Praca i dobre samopoczucie.  – Jest to możliwe, kiedy wszystko ...
SELECT
Serie mebli biurowych SELCT oferują Państwu duży wybór. Lubią Państwo usystematyzowane procesy robocze? Wystarczy wyposażyć biura dopasowanymi meblami systemowymi.
 • Wysokiej jakości meble systemowe z atrakcyjnym wzornictwem
 • Różnorodność produktów
 • Możliwość rozbudowy, kombinacje i wersje specjalne

Serie mebli biurowych do perfekcyjnie urządzonego stanowiska pracyZ przeprowadzonych ankiet wynikają dwie rzeczy: środowisko pracy, w którym dobrze się czujemy, ma pozytywny wpływ na nasze wyniki – a większość osób jest niezadowolona ze sposobu urządzenia ich biura. Jak wybrnąć z tej sytuacji? W seriach mebli biurowych od KAISER+KRAFT wszystko jest do siebie dopasowane i zapewnia doskonałe warunki pracy.Od podstawowych po luksusowe – kompletne oferty dla różnych potrzebKażdy inaczej wyobraża sobie idealne stanowisko pracy. Jedni preferują prostotę, inni kładą nacisk na wysokiej jakości meble systemowe i wersje specjalne. U nas znajdą Państwo korzystne oferty obu tych rozwiązań. Aby dodatkowo ułatwić poszukiwania, podzieliliśmy nasze serie mebli biurowych na trzy kategorie:


 • Base: serie takie jak Vera lub Clearline zapewniają w każdym biurze doskonałe wyposażenie podstawowe, a także dużą funkcjonalność w korzystnej cenie.

 • Variety: to program markowych mebli renomowanych producentów i topowe produkty, takie jak regulowane biurka z serii UPLINER 2.0, które oferują wygodę i dobre samopoczucie w trakcie pracy.

 • Selected: meble systemowe w eleganckim designie m.in. z serii Anny.


Zaletą serii mebli biurowych jest to, że niezależnie od wybranej opcji, mają Państwo pewność, iż poszczególne meble biurowe będą do siebie pasować, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.Nasze serie zapewniają maksymalną elastycznośćPodczas urządzania stanowiska pracy potrzeba nieco swobody. Również w przypadku serii mebli biurowych od KAISER+KRAFT nie są Państwo skazani na sztywne ustalenia. To Państwo decydują, czy zestawią ze sobą kilka krzeseł biurowych, zrezygnują z regałów biurowych, uzupełnią biurko pulpitem, czy też w całości postawią na kontenery na kółkach. Mogą Państwo zatem samodzielnie skomponować wymarzone biuro w oparciu o daną serię. Pomoże w tym Państwu nasz przegląd mebli biurowych do firmy. U nas znajdą Państwo również odpowiednie materiały biurowe. Każdorazowo oferujemy także liczne korzyści, takie jak szybka dostawa i prawo do zwrotu w ciągu 30 dni.Istotne jest, aby przestrzegać obowiązujących wytycznych w zakresie wyposażenia stanowiska pracy, które dotyczą m.in. wolnej przestrzeni dla pracowników lub wysokości ekranu. Na Państwa życzenie chętnie służymy pomocą w tej kwestii. Nasz bezpłatny serwis projektowy CAD zaplanuje pomieszczenia firmowe wraz z wizualizacją 3D, tak aby dopasować nawet najdrobniejsze elementy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów