+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Artykuł
Wysokość
Szerokość
Seria
Głębokość
 

Regały biurowe, regały dostawne

W biurze konieczne jest miejsce na segregatory, akta, dokumenty itp. Znajdą je Państwo w oferowanych przez nas regałach biurowych, o różnych wymiarach, głębokościach półek, w różnych kolorach, z różnych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, w której na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów

Regały biurowe i regały dostawne: optymalnie pracujesz, gdy wszystko szybciej znajdujesz!

Tym, co sprawia, że sensownie urządzone biuro staje się optymalnie urządzonym biurem, są najczęściej niewielkie detale. W tym przypadku chodzi o drzwi. A dokładniej o ich brak w regałach biurowych i regałach dostawnych, dzięki czemu wystarczy jeden rzut oka, by znaleźć w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne do pracy. Zdradzimy Państwu, kiedy otwarte regały biurowe sprawdzą się lepiej od klasycznej szafy.

Kiedy wybrać regały biurowe i regały dostawne, a kiedy szafę?

Wybierając między systemami regałów a szafami, zadajemy sobie zwykle te same pytania – niezależnie od tego, czy chodzi o meble biurowe, czy też wyposażenie warsztatu i magazynu:

  • Co chcę w nich przechowywać?
  • Kto i jak często potrzebuje dostępu do ich zawartości?
  • Jaką powierzchnią dysponuję?

W biurze często używane akta i dokumenty można znaleźć przede wszystkim w regale biurowym – o ile taki swobodny dostęp do nich jest możliwy w związku z ochroną danych lub kwestiami bezpieczeństwa. W przeciwnym razie lepszym wyborem będą (zamykane na klucz) szafy.

Zaletą regału dostawnego jest z kolei to, że nie trzeba brać pod uwagę promienia obrotu drzwi. Jest to istotne zwłaszcza w mniejszych powierzchniach biurowych, które muszą jednak spełniać wymagania zawarte w przepisach dotyczących ergonomicznych warunków pracy i zdrowia pracowników.

Ważną cechą atrakcyjnego wizualnie i wspomagającego koncentrację otoczenia pracy jest również spokojny wystrój z niewielkim dodatkiem koloru.

Regały biurowe i regały dostawne spełniają ten warunek, zwłaszcza wówczas, gdy dobierze się do nich kolorowe segregatory, które w połączeniu z jakimś dekoracyjnym przedmiotem dają pracownikom poczucie uporządkowania i orientacji.

Z drugiej strony oznacza to, że bardzo drobne i zakłócające porządek elementy, czyli typowe materiały biurowe, lepiej przechowywać w szafkach – lub umieszczać w regale w dekoracyjnych skrzynkach.

Z KAISER+KRAFT Państwa biuro jest w najlepszych rękach

Od serii mebli aż po wyposażenie biura i akcesoria biurowe: w KAISER+KRAFT znajdą Państwo wszystko do optymalnego wyposażenia biura.

Ponadto nasza oferta serwisu dodatkowo ułatwi Państwu szybkie ukończenie projektu, jakim jest urządzanie biura. Mogą Państwo przykładowo skorzystać z naszego serwisu montażowego, który złoży, zamocuje i ustawi regały. Nasz partner serwisowy zajmie się również utylizacją opakowania. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do serwisu montażowego lub naszych produktów prosimy o kontakt.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów