Marka
+
Materiał
+
Wersja szkieletu
+

Taborety robocze, podpory do stania

Podpory do stania i taborety robocze to nieoceniona pomoc podczas pracy, oszczędzająca miejsce i zarazem oferująca mobilność w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej. Jeżeli wykonują Państwo pracę, wymagającą od Państwa sporej dozy elastyczności, to z pewnością powinni się Państwo zainteresować tymi ciekawymi produktami.

W kategorii Taborety robocze, podpory do stania oferujemy Państwu produkty następujących marek: mey, bimos, Topstar, EUROKRAFTpro, MAYER, interstuhl, EUROKRAFTbasic.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 114
Taborety robocze, podpory
Taborety robocze i podpory zapewniają w różnych miejscach pracy praktyczne rozwiązanie do siedzenia, które czyni pracę przyjemną. Taborety robocze dostępne są w wersji z rolkami, które umożliwiają wyjątkową elastyczność użytkowania i mobilność, a także jako stabilne taborety do stania. Dzięki obrotowym i uchylnym siedziskom również podpory umożliwiają dużą swobodę ruchów i są ergonomiczne. Bezstopniowa regulacja wysokości zapewnia komfort siedzenia i indywidualne dopasowanie do postury danego pracownika. W przypadku taboretów roboczych z rolkami zaleca się uzależnić wybór od rodzaju podłoża w danym miejscu pracy. Dostępne są bowiem rolki optymalne do stosowania na podłożach przemysłowych, wykładzinach dywanowych i innych podłożach. Codzienne użytkowanie taboretów jest szczególnie praktyczne dzięki rolkom hamującym w zależności od obciążenia. Ponadto przydatna może być również zamocowana przy podstawie taboretu półka na narzędzia. Takie taborety na rolkach i z półką są idealne zwłaszcza w zakładach usługowych, np. u fryzjera, lub w zakładach produkcyjnych przy przenośniku taśmowym, gdzie każdy ruch wymaga precyzji. To, czy preferowaną opcją będzie taboret roboczy z metalu, siedzisko do stania czy też drewniany taboret, zależy przede wszystkim od sposobu użytkowania i warunków w danym pomieszczeniu. Należy również przestrzegać obowiązujących przepisów bezpieczeństwa, takich jak przepisy przeciwpożarowe. Podpory w wersji ze składanym szkieletem umożliwiają oszczędność miejsca podczas przechowywania, kiedy nie przewiduje się ich długotrwałego użytkowania w tym samym miejscu. Dzięki wersjom z aluminium, stali szlachetnej lub innych materiałów możliwy jest również wybór dostosowany do konkretnych wymogów pod względem wagi i stabilności. Podpory dostępne są z podnóżkiem lub bez.

Taborety robocze, krzesła do pracy i stoły robocze do wydajnej pracy
Taborety robocze i podpory ułatwiają przebieg pracy, a także dają możliwość zmiany między pozycją siedzącą i stojącą oraz dopasowania tych pozycji do indywidualnych potrzeb. Taborety i siedziska do stania można w sposób optymalny łączyć z innymi produktami z asortymentu. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo oczywiście również stoły robocze odpowiednie do różnorodnych taboretów roboczych i podpór. Już podczas pierwszego urządzania miejsca pracy można zatem stworzyć idealne warunki, które umożliwią skoncentrowaną pracę, a dzięki ogromnej różnorodności modeli taboretów roboczych i podpór również późniejsze ulepszenia już posiadanych stołów i blatów roboczych nie stanowią żadnego problemu. Zachęcamy Państwa do zestawienia w sklepie internetowym KAISER+KRAFT wysokiej jakości wyposażenia do Państwa firmy.