+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. siedziska
Właściwości
Wersja szkieletu
Wersja podłokietników
Materiał
 

Krzesła do ustawiania w stos, krzesła konferencyjne

Największą korzyścią płynącą z korzystania z ergonomicznych krzeseł i krzeseł konferencyjnych do ustawiania w stos jest oszczędność miejsca – po zakończonej konferencji wystarczy krzesła ustawić jedno na drugim i gotowe! Ich dodatkową zaletą jest ich atrakcyjny wygląd, wpływający na walory użytkowe tych krzeseł.
Znaleziono 96 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 96 artykuł/-y/ -ów

Krzesła do ustawiania w stos: dopasowane do konkretnych potrzebWiększa niż oczekiwano liczba uczestników spotkania, długa lista gości na konferencji, codzienny ruch klientów, którego natężenie trudno przewidzieć: jest wiele sytuacji, kiedy potrzeba więcej krzeseł niż zazwyczaj. Na szczęście krzesła do ustawiania w stos są szybko pod ręką, a gdy nie trzeba z nich korzystać, można je łatwo przechowywać.Jak prezentuje się oferta krzeseł do ustawiania w stos?Nasz asortyment produktów pozwala uzupełnić wszystkie nasze stoły konferencyjne i wielofunkcyjne o krzesła do ustawiania w stos, które są dopasowane zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Oferujemy szeroką gamę wyjątkowo wytrzymałych modeli drewnianych, które nadają się do częstego montażu i demontażu rzędów krzeseł.Również krzesła konferencyjne, które są szczególnie wygodne i pomagają użytkownikom w skoncentrowaniu się jedynie na temacie spotkania, można zestawiać według indywidualnych potrzeb.W dobrze wyposażonym biurze nie może oczywiście zabraknąć krzeseł dla gości, które w zależności od potrzeb są albo bardzo proste, albo wyróżniają się najwyższej jakości wyposażeniem. Do wszelkiego rodzaju poczekalni można z kolei zamówić ławki z oddzielnymi siedziskami, które zajmują niewiele miejsca, a dzięki stałej konstrukcji zapobiegają nieporządkowi powodowanemu przez oparcia krzeseł.Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru krzeseł dla gości?Konferencje i spotkania mogą być długie i pracochłonne. Dlatego warto wybrać krzesła do ustawiania w stos, które są bardzo wygodne i spełniają wymagania dotyczące zdrowej pozycji siedzącej. Pozwoli to również uzyskać większą koncentrację słuchaczy na temacie prezentacji i moderacji.W przypadku bardzo dużej liczby uczestników – na przykład podczas wykładu lub dorocznego walnego zgromadzenia – korzystnym wyborem będą prostsze modele do ustawiania w stos. Zasadniczo podczas wyboru należy zawsze kierować się średnim czasem pozostawania w pozycji siedzącej, aktywnością użytkownika (słuchanie, praca, komunikowanie się itp.) oraz tym, jak często krzesło jest potrzebne.Tym, jak prezentuje się krzesło do ustawiania w stos, wysyła się również subtelne sygnały dotyczące znaczenia jego użytkowników. To wystarczający powód, by w swojej najważniejszej sali konferencyjnej koniecznie zwrócić uwagę na jakość i odpowiednio atrakcyjny wygląd. Chętnie doradzimy Państwu również w tej kwestii. Wystarczy skontaktować się z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów