Wstecz
Poradnik zakupowy Środowisko

System informacyjny czyszczenia przemysłowego

Za pomocą przedstawionych dalej piktogramów pragniemy pomóc Państwu przy wyborze produktów i w krótkim zestawieniu przedstawić zalety poszczególnych produktów.

Czyszczenie przemysłowe 084

Czyszczenie filtrów

W urządzeniach opatrzonych tym znakiem ma miejsce automatyczne czyszczenie zintegrowanego filtra. Tym samym wydajność urządzenia jest utrzymywana na wysokim poziomie.

Czyszczenie przemysłowe 083

Ciche

Urządzenia opatrzone tym znakiem wytwarzają stosunkowo niewiele hałasu. Można je zatem stosować również na obszarach, na których nie jest wskazany wysoki poziom hałasu.

Czyszczenie przemysłowe 077

Dodatkowe gniazdo wtykowe

Urządzenia z tym znakiem posiadają gniazdo wtykowe umieszczone bezpośrednio na produkcie. Umożliwia ono użytkowanie urządzeń elektrycznych bez stosowania bębnów kablowych. Mniej kabli to również mniejsze ryzyko potknięcia. Zasysanie można poza tym przeprowadzić łatwo za pomocą urządzenia elektrycznego.

Czyszczenie przemysłowe 085

Easy-Press®

Pistolet wysokociśnieniowy Easy-Press® ma ergonomiczny kształt i jest łatwy w obsłudze. Do jego przytrzymywania i wyjmowania potrzeba mniejszej siły, dlatego nawet dłuższa praca nie powoduje zmęczenia.

Czyszczenie przemysłowe 081

Mikrowłókna

W tej grupie znajdują się tkaniny z mikrowłókien. Ze względu na strukturę włókna są one szczególnie efektywne w czyszczeniu. Więcej informacji na temat mikrowłókien znajdą Państwo na stronie: Mikrowłókna w czyszczeniu.

Czyszczenie przemysłowe 082

Bez kontaktu z dłońmi

Mopy oznaczone tym piktogramem można wyciskać bez konieczności dotykania zabrudzonego mopa dłońmi. Przez zamocowanie na uchwycie do mopa zwolnienie zatrzasku nożnego powoduje złożenie, wypłukanie, a następnie wykręcenie mopa w prasie.

Czyszczenie przemysłowe 080

Ekologiczny

Ten piktogram informuje, że w przypadku tych produktów szczególny nacisk jest położony na kwestie ekologiczne. Stosowane są tutaj technologie lub materiały wspierające zrównoważone traktowanie środowiska.

Nasze hity produktowe z niniejszego przewodnika
Istotne
Liczba artykułów: 64